Geri Oto hırsızlık şebekesine operasyon: 6 şüpheli yakalandı

Oto hırsızlık şebekesine operasyon: 6 şüpheli yakalandı

İstanbul polisi, park halindeki araçları çalan çeteye operasyon düzenledi. Operasyonda 6 şüpheli gözaltına alınırken, 12 otomobil ele geçirildi. Zanlıların hırsızlık yaptığı anlar kameralara da yansıdı.

08 Haziran 2021 Salı, 13:56 - Güncel
A
Oto hırsızlık şebekesine operasyon: 6 şüpheli yakalandı

Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri özellikle Avcılar, Esenyurt ve Küçükçekmece'de meydana gelen otomobil hırsızlığı konuları ile ilgili çalışma başlattı. Ekipler yaptıkları teknik ve fiziki takibin ardından aynı şebekenin hırsızlık olaylarını gerçekleştirdiklerini belirledi. Operasyon için düğmeye basan ekipler, 4 Haziran Cuma günü Bakırköy, Bahçelievler, Avcılar ve Esenyurt'ta 6 adrese eş zamanlı baskınlar düzenledi. Yapılan operasyonda Çetin D., Recep D., Seyit Ö., Mert D., Veli E. ve E.Ö gözaltına alındı. Şüphelilerden E.Ö. yaşı 18'den küçük olduğundan dolayı Çocuk Şube Müdürlüğüne tespit edildi.

12 OTOMOBİL ELE GEÇİRİLDİ
Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, 12 çalıntı otomobili ele geçirdi. Öte yandan şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüphelilerin, park halindeki bir aracın camını kırıp ön konsolu çalma anları güvenlik kameralarına yansıdı.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


08 Haziran 2021 Salı, 13:56
A