Geri Onuralp Bitim zirveye çıktı!

Onuralp Bitim zirveye çıktı!

Frutti Extra Bursaspor'un genç forveti Onuralp Bitim'in Yalova maçında attığı spektaküler smaç, Basketbol Süper Ligi resmi hesabı tarafından "Haftanın En İyi Hareketi" seçildi.

27 Eylül 2021 Pazartesi, 22:33 - Spor
A
Onuralp Bitim zirveye çıktı!

HABER MERKEZİ / BURSADA BUGÜN

Basketbol Süper Ligi'nde mücadele veren Frutti Extra Bursaspor, yeni sezonun ilk haftasında, sahasında Semt 77 Yalovaspor'u 86-85 yenerken, yeşil-beyazlı ekibin genç yeteneği Onuralp Bitim'in burgulu smaç basketi, Basketbol Süper Ligi resmi hesabı tarafından "Haftanın En İyi Hareketi" seçildi.

HAFTANIN EN İYİ HAREKETİ

Potanın Timsahları'nın 22 yaşında ve 1,98 boyundaki forveti Bitim, "Haftanın En iyi 10 Hareketi" klasmanında; NBA tarzı "spektaküler" smacıyla "1 numara" seçildi.

DOUBLE-DOUBLE YAPTI

İlk haftada; 21 sayı, 11 ribaund, 2 asist ve 1 top çalmadan oluşan performansıyla "double-double" yapan Onuralp, havada dönerek attığı müthiş smaçla, bu kategoride adını zirveye yazdırdı!

TARAFTAR 3'LÜ ÇEKTİRDİ

Bu müthiş performansın ardından Bursasporlu taraftarlar, yeşil-beyazlı ekibin başarılı basketbolcusu Onuralp Bitim'i sahanın ortasına çağırarak, 3'lü çektirdi ve günün yıldızını alkışlarla kutladı.

Kaynak: BURSADA BUGÜN

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


27 Eylül 2021 Pazartesi, 22:33
A