Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

O FOTOĞRAFLAR YAYINLANACAK

ABD haber sitesi Drudge Report'un haberine göre ABD Başkanı Obama, bin Ladin'in öldüğüne dair en az bir fotoğrafı yayınlamaya karar verdi.

O FOTOĞRAFLAR YAYINLANACAK

El Kaide lideri Usame bin Ladin'in öldürüldüğü ABD Başkanı Barack Obama tarafından Pazartesi günü açıklandı ancak tartışma ve kuşkular devam ediyor. Bin Ladin'in öldürüldüğüne dair kuşkuların temelinde, El Kaide liderinin öldürüldükten sonra denize atıldığının açıklanması ve cesedine ait hiçbir fotoğrafın bugüne dek yayınlanmamış olması yatıyor.

ABD'nin önde gelen haber sitesi Drudge Report, Obama'nın kuşkuları gidermek için yeni bir hamlede bulunduğunu yazdı. Sitede yer alan habere göre Usame bin Ladin'in öldüğüne dair en az bir fotoğraf yayınlanacak.

Site Obama'nın bu kararı dün aldığını ancak fotoğrafın yayınlanma tarihi konusunda tartışmaların devam ettiğini bildirdi.

Daha önce Bin Ladin'in cesedine ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf Pakistan televizyonlarında ve bazı internet sitelerinde yayınlanmış ancak daha sonra bu fotoğrafın gerçek olmadığı ortaya çıkmıştı.
HABERTÜRK 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!