Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Nurgül Yeşilçay jartiyer için 200 bin TL aldı

Nurgül Yeşilçay'ın 'Aşk Kırmızı' filmi için Osman Sınav'la 200 bin TL'ye anlaştığı ortaya çıktı.

Nurgül Yeşilçay jartiyer için 200 bin TL aldı


Son filmi 'Aşk Kırmızı' ile adından söz ettiren Nurgül Yeşilçay; filmde sergilediği performansı ile bazı çevreler tarafından beğenilirken, bazı çevrelerin de ağır eleştirilerine maruz kaldı.

Osman Sınav'ın yönettiği filmde bir erkeğin aşık olduğu iki kadından birini canlandıran Yeşilçay, film çekimi sürecinde basına servis edilen jartiyerli fotoğrafları ile magazin basınının gündemine oturmuştu. 'Aşk Kırmızı' gösterime girdikten sonra seyirci de, eleştirmenler de; filmin oldukça açık ve erotik sahnelerden oluştuğu konusunda hemfikir oldu. Hatta Nurgül Yeşilçay'ın neden böyle bir rolde oynadığını sorgulayanlar bile çıktı. Her ne kadar kendisi bu eleştiriler karşısında sessiz kalmayı tercih etse de; güzel oyuncunun bu rolü kabul etmesinin nedeni; film gösterime girdikten sonra ortaya çıktı.

50 BİN TL AZ ALDI
Sabah'ın haberine göre, Nurgül Yeşilçay, 'Aşk Kırmızı'da canlandırdığı 'Nazlıgül' rolü için yapımcıdan 200 bin TL almış. Yeşilçay'ın en yakınında olanlardan, ismi bende saklı bir ağabeyimden aldığım bilgiye göre; filmin cast görüşmeleri sırasında 'Nazlıgül' rolü için 250 bin TL talep eden Yeşilçay, daha sonra Osman Sınav ile 200 bin TL'ye anlaşarak filmde rol almayı kabul etmiş.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!