Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Nur Yerlitaş taklidine kızdı programı bıraktı

Bugün Ne Giysem'de jüri koltuğunda oturan Nur Yerlitaş programdan izinsiz taklidi yapıldığı için ayrılmış.

Nur Yerlitaş taklidine kızdı programı bıraktı

Show TV'de İvana Sert, Hakan Akkaya'yla jüri üyeliği yaptığı 'Bugün Ne Giysem?' programının yıldızı Nur Yerlitaş, aynı kanalda taklidinin yapıldığını görünce "Kimse benden habersiz taklidimi yapamaz" dedi ve programdan ayrıldı.

Dün sabah Beyaz TV'de Emel Müftüoğlu'yla Oya Aydoğan'ın sundukları 'Şekerli Kahve' programına konuktum.
Bir ara canlı yayına telefonla Nur Yerlitaş bağlandı.
Yerlitaş'a, Saba Tümer'in programında yapılan taklidini çok beğendiğimi söyledim.
Yerlitaş, "Aliciğim, bu yıl hardal sarısı çok moda" diye bir yanıt verdi.
Belli ki Yerlitaş, canlı yayında bu konuya girmek istemedi.
Ben de canlı yayında çok fazla üstelemedim, ama peşini bırakmadım.
Aylar önce Sibel Can'la Sulhi Aksüt'ün ayrılığını soran basın mensuplarına, "Bu yaz puantiye çok moda" diyerek geçiştiren Yerlitaş'ı yayından sonra aradım.
Show TV'de İvana Sert, Hakan Akkaya'yla jüri üyeliği yaptığı 'Bugün Ne Giysem?' programının yıldızı Nur Yerlitaş, bu taklit meselesi yüzünden kızıp, programı bıraktığını söyledi.

'İZİN ALMALARI LAZIMDI'
Yerlitaş, kızgınlığı ve kırgınlığının taklidini yapana değil, kendisinden izin almadan program yaptığı kanalda bunu yaptıranlara olduğunun altını çizdi.
"Anne tarafından Arap, baba tarafından Lazım, benim de deli bir yanım var. Kafamı kızdırdılar" diyen Yerlitaş, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Hiç kimse benden izin almadan, taklidimi yapamaz. Fatih Ürek, 'Çarkıfelek'te taklidimi yaptı, gülerek izledim. Sonra da canlı yayına bağlandım. Ama Fatih Ürek, o taklidi yapmadan önce beni aradı, izin istedi. Ayrıca Fatih Ürek arkadaşım, ama Saba Tümer'in programında taklidimi yapanı tanımıyorum bile. Zaten sağlık sorunlarım var. Böyle şeyler de önce sinirimi, sonra da sağlığımı bozuyor. Yeter deyip, bıraktım. Show TV'nin elinde çektiğimiz bantlar var. Onlar bitince yerime birini bulurlar herhalde."
'Bugün Ne Giysem?'in sivri dilli yorumcusu, modacı Nur Yerlitaş, Milano Moda Haftası'nı takip etmek ve biraz da tatil yapmak için İtalya'ya giderken, ardından da "İzinsiz taklit olur mu, olmaz mı?" şeklinde ilginç bir tartışma konusu bıraktı.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!