Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Netflix'in teklifini 'öpüşmem' diyerek reddetti

TRT 1 de hafta içi her gün yayınlanan Seksenler dizisinde Yıldız karekterini canlandıran oyuncu Özlem Balcı, Netflix'in teklifini reddetti. Nedeni ise o sahneler.

Netflix'in teklifini 'öpüşmem' diyerek reddetti

TRT 1 de hafta içi her gün yayınlanan Seksenler dizisinde Yıldız karekterini canlandıran oyuncu Özlem Balcı Büyük projeleri reddetti.

Netflix gibi önemli platformlardan sevişme ve öpüşme sahneleri olan film tekliflerini reddettiği öğrenilen Özlem Balcı konu hakkında şunları söyledi:

"Son bir ay içinde üç ayrı yapımdan yazlık dizi teklifi aldım bir tanesi Netflix'te olacak bir proje idi. Ancak bu dijital medya tekliflerini reddettim, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Özlem Balcı kurallarımın arkasındayım. Senaryoları okuduğumda koyduğum şartlar kabul edilmedi ben kamera karşısında film çekiyorum diye öpüşmem ve sevişmem.

Ciddi bir meblağ teklif edilmesine rağmen reddettim. O filmi benim babam abim izleyecek yarın öbür gün çocuğum olursa o izleyecek belki evleneceğim kişi hoşlanmayacak. Oyuncu arkadaşlarım beni linç edebilir profesyonel olmadığımı da söyleyebilirler. Bu benim tercihim herkes işine baksın."

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!