Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Netflix, 9 Kere Leyla filminin fragmanını paylaştı

Netflix, yönetmenliğini Ezel Akay'ın yaptığı, Başrollerinde Demet Akbağ, Haluk Bilginer ve Elçin Sangu'nun yer aldığı filmde 9 Kere Leyla'nın fragmanını yayınladı.  

Netflix, 9 Kere Leyla filminin fragmanını paylaştı

Yönetmenliğini Ezel Akay'ın yaptığı, başrollerinde Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy'un yer aldığı 9 Kere Leyla, 4 Aralıkta Netflix'te yayına girecek.

Resmi fragmanı yayınlanan 9 Kere Leyla filminin konusu şöyle:

"Leyla ve Adem, yıllarca mutlu bir evlilik yaşadılar, ta ki güzel evlilik terapistleri Nergis, Adem'in kalbini çalana kadar. Görünüşte çok zengin olan Adem'in, bütün mal varlığının yönetimi ise Leyla'nın elindedir. Nergis ile aralarındaki engelleri kaldırmak için harekete geçen Adem, Leyla'yı kendinden uzaklaştırmaya çalışır. Ancak bu girişimlerinin hepsi de başarısızlıkla sonuçlanır. Adem, sonunda Leyla'dan kesin olarak kurtulmanın en iyi yolunun onu öldürmek olduğuna karar verir.Gözü Nergis'ten başkasını görmeyen Adem, Leyla'yı ortadan kaldırmak için 9 farklı girişimde bulunur. Ancak Leyla'yı öldürmek Adem'in sandığı kadar kolay değildir."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!