Geri Müge Anlı çileden çıktı! 21 yaşındaki Kübra 60 yaşındaki öğretmenine kaçtı

Müge Anlı çileden çıktı! 21 yaşındaki Kübra 60 yaşındaki öğretmenine kaçtı

Müge Anlı'nın bugünkü programında izleyenleri hayrete düşüren bir olay yaşandı. 60 yaşındaki ortaokul öğretmeniyle kaçarak nikah kıyan 21 yaşında Kübra isimli genç kadının ailesi kızlarını bulmak için yardım çağrısında bulundu.

03 Eylül 2021 Cuma, 15:41 - Güncel
A
Müge Anlı çileden çıktı! 21 yaşındaki Kübra 60 yaşındaki öğretmenine kaçtı
03:17 Müge Anlı çileden çıktı! 21 yaşındaki Kübra 60 yaşındaki öğretmenine kaçtı

İLGİLİ VİDEO

Müge Anlı çileden çıktı! 21 yaşındaki Kübra 60 yaşındaki öğretmenine kaçtı

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugün yayınlanan bölümünde akıllara durgunluk veren bir olay işlenmeye başlandı. 21 yaşındaki Ülkü Kübra, 4 gün önce evden kaçarak kendisinden yaşça büyük olan öğretmeniyle evlendi. Kızlarını bulmak için programa çıkan aile ise gözyaşlarına hakim olamadı.

21 yaşındaki Ülkü Kübra 4 gün önce 60 yaşındaki ortaokul öğretmenine kaçtı. Ailesine mesaj gönderen Kübra, dün öğretmeniyle evlendiğini söyledi. Kızlarını bulmak isteyen aile Müge Anlı'nın programına çıkarak çağrıda bulundu. Kızlarının evlilik cüzdanını gösteren aile, öğretmenin yüzünü kesinlikle gizlenmemesini istedi.

Yaşanan olaya sessiz kalamayan Anlı ise "Hadi kız küçük de bu adamın aklı nereye gitmiş. Ben öğretmen bir ailenin çocuğuyum hiç yakıştıramadım. Hayatta olacak şeyler vardır olmayacak şeyler vardır. Böyle bir şeye düştüğünden git kendini at köprüden ama gidip de mesleğini, yaşını, aileni bu şekilde rencide etme. Çocukların da hayalleriyle oynamayın. İçimin enerjisi gitti" diyerek sitem etti.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


03 Eylül 2021 Cuma, 15:41
A