Geri Mısır devlet sitelerine sanal saldırı

Mısır devlet sitelerine sanal saldırı

Mısır'da demokratik seçimle Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'ye karşı yapılan darbeye birçok alanda tepkiler gösterildi.

17 Temmuz 2013 Çarşamba, 16:22 - Dünya
A
Mısır devlet sitelerine sanal saldırı

Cyber-Warrior'a bağlı hacker grubu AKINCILAR, Mısır Devlet sitelerine saldırıda bulundu. Akıncılar, Mısır Sağlık Bakanlığı, Mısır Tarım Bakanlığı, Mısır Ulaştırma Bakanlığı, Mısır Spor Bakanlığı, Mısır Nüfus Bakanlığı, Mısır Ulusal Konsey ve Spor Bakanlığı, Mısır Cumhuriyeti Organizasyon ve yönetim Merkez Ajansı gibi aralarında bulunduğu bir çok siteyi hacklediler.

Cyber-Warrior'a bağlı hacker grubu AKINCILAR yaptıkları açıklamada: Mısırda yapılan darbe ve Müslümanların katledilmesine herkes gibi bizlerinde sessiz kalmamamız mümkün değildi ve bize düşen, sitelerine kendi mesajımızı bırakarak tepkimizi göstermekti.

Cyber-Warrior'a bağlı hacker grubu AKINCILAR'ın sitelere yerleştirdiği protesto metninde Arapça ve Türkçe şu ifadeler yer aldı:

Rahman ve Rahîm olan Allah'ın adıyla başlar ve ancak Ondan yardım dileriz.

Ey Zalimler ellerinizde Müslümanların kanı var. Darbeden medet umanların sonunu görmediniz mi? Siz Firavun oldukça bizde MUSALAR hiçbir zaman bitmez.

Müminlerden öyle adamlar vardır ki, Allah'a verdikleri söze sadık kaldılar. İçlerinden bir kısmı verdikleri sözü yerine getirmiştir (şehit olmuştur). Bir kısmı da (şehit olmayı) beklemektedir. Verdikleri sözü asla değiştirmemişlerdir. (Ahzab-33)

AKINCILAR Olarak Sonuna Kadar Mısırdaki Müslüman kardeşlerimizin yanındayız.

AKINCILAR Olarak Hedef Gözetmeksizin Her Sisteminiz Hedefimizdedir

AKINCILAR Olarak Bu Zulüm Bitinceye Kadar Sizinle Savaşmaya Devam Edeceğiz

Biz OSMANLIYIZ, Biz TÜRKİYE'yiz, Biz AKINCILAR'ız...
 

Diğer Dünyadan Haberler için tıklayın


17 Temmuz 2013 Çarşamba, 16:22
A