Geri Metrobüsün üstünde yatarak 5 durak gitti

Metrobüsün üstünde yatarak 5 durak gitti

İstanbul'da bir genç, Merter'de metrobüsün üzerinde çıkarak beş durak boyunca aracın üstünde yatarak gitti. Hem kendi hayatını hem de metrobüsün sürüş güvenliğini hiçe sayan genç, tehlikeli yolculuk boyunca duraktaki arkadaşıyla konuşmaya devam etti. Edirnekapı'da metrobüsün üzerinden durağa atlayan genci görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

31 Mayıs 2021 Pazartesi, 14:24 - Güncel
A
Metrobüsün üstünde yatarak 5 durak gitti

İstanbul'da yaptığı tehlikeli hareketleri kayda alarak o anları sosyal medyada paylaşan bir genç, arkadaşının yardımıyla akılalmaz bir yolculuğa imza attı. Arkadaşı ile birlikte Merter metrobüs durağına gelen genç, durağın üzerine tırmanarak saklandı. Metrobüsün durağa yanaşmasıyla bir anda metrobüsün üzerine atlayan genç, yatarak gizlendi. Kendi hayatını ve metrobüs sürüş güvenliğini tehlikeye atan genç, Söğütlüçeşme istikametine doğru 5 durak boyunca yolculuk yaptı.

Metrobüsün üstünde yatarak seyretti
O anları kaydeden çılgın genç, yolculuğu metrobüsün üstünde yatarak geçirdi. Yürekleri ağza getiren genç Edirnekapı durağında metrobüsten durağa atladı. Vatandaşların şaşkın bakışları arasında yürüyen genç ardından arkadaşıyla birlikte uzaklaştı. Gencin tehlikeli yolculuğu "bu kadarına da pes" dedirtti. Genç yaşadıklarını kaydedip sosyal medya hesabından paylaştı.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


31 Mayıs 2021 Pazartesi, 14:24
A