Geri Merve Boluğur dikkat çeken açıklama: Fırlama erkek seviyorum!

Merve Boluğur dikkat çeken açıklama: Fırlama erkek seviyorum!

Hem sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla hem de YouTube kanalından yayınladığı videolarla magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Merve Boluğur, "Bir erkekte 'olmazsa olmaz' dediğiniz özellik nedir?" sorusuna dikkat çeken bir cevap verdi.

03 Eylül 2021 Cuma, 16:49 - Magazin
A
Merve Boluğur dikkat çeken açıklama: Fırlama erkek seviyorum!

Son olarak YouTube kanalı kuran ve single için hazırlıklar yapan Merve Boluğur, Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle soru-cevap yaptı. İşte güzel oyuncunun açıklamaları...

"GÜLDÜRDÜN" 

Bir takipçisinin "Hastayım enerjine" yorumuna "Eyvallah" karşılığını veren Boluğur, "Serseri gibi takılmana bayılıyorum" mesajına ise "Güldürdün" notunu yazdı.

Kitapları sık sık paylaşıyorsunuz. En çok hangi kitap ve nasıl etkiledi sizi?

Spiritüel/psikolojik kitaplar ilgimi çekiyor. 'Ölümün Ötesi' enteresan bir kitap. Yeni projeler var mı? Özledik artık. Şunu yine diyeceğim; dönüşün muhteşem olacak. Sürpriz olsun.

Sizce bir ilişkiyi uzun ömürlü tutan özellik nedir?

Aradaki kimya galiba.

BİR ERKEKTE 'OLMAZSA OLMAZ' DEDİĞİ ÖZELLİK! 

Bir erkekte 'olmazla olmaz' dediğin özellik nedir?

Ben biraz fırlama/tutkulu aynı zamanda çok az da olsa malum erkeklerimiz:) Bu konuda biraz evdeki ahşap sehpa. Hepsi değil tabii:) Duygu beyan edebilen adam seviyorum.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Merve Boluğur, 2015 yılında dünyaevine girdiği şarkıcı Murat Dalkılıç'tan 2017'de sürpriz şekilde boşanmıştı.

 

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


03 Eylül 2021 Cuma, 16:49
A