Geri Menajerimi Ara'ya iki oyuncu birden veda etti

Menajerimi Ara'ya iki oyuncu birden veda etti

Ay Yapım'ın Star TV için çektiği Menajerimi Ara dizisinin setinde duygusal anlar yaşandı. Diziye veda eden Canan Ergüder ve Serhat Teoman'a ekip arkadaşları duygusal bir uğurlama düzenledi.

26 Nisan 2021 Pazartesi, 15:35 - Medya
A
Menajerimi Ara'ya iki oyuncu birden veda etti

Star TV'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara'nın dün akşam ekrana gelen 35. son bölümünde iki ayrılık birden yaşandı. Meme kanserine yakalanan ünlü oyuncu Canan Ergüder diziye veda ettikten sonra Serkan rolünü canlandıran Serhat Teoman da diziden ayrıldı.

Senaryo gereği, Canan Ergüder'in canlandırdığı Feris ve birlikte rol aldığı Serhat Teoman'ın canlandırdığı Serkan karakteri, Amerika'ya gitme kararı aldı.

Dizide son sahnelerini çeken sevilen oyuncular için ekip arkadaşları çekimlerin ardından pasta kesti ve ikiliyi dakikalarca alkışladı.

Tüm teknik ekip ve oyuncu arkadaşlarıyla fotoğraf çektiren iki oyuncu, zaman zaman duygusal anlar da yaşadı.

Ekibin uğurlama anlarının yer aldığı görüntüler, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

"BAŞKA HİKAYELERDE BULUŞMAK ÜZERE!"

Canan Ergüder'le birlikte diziye veda eden Serhat Teoman, Instagram hesabından setteki son gününde çekilen kareleri paylaşarak "Evren hikayelerden oluşmuştur, atomlardan değil. Anlatması en güzel hikayelerdendi benim için. Böylesine zor zamanlarda Menajerimi Ara'ya elini, emeğini, sesini, nefesini büyük bir özveri ve sevgiyle koyan tüm yapım ve çekim ekibine, birlikte oynamaktan gurur duyduğum tüm meslektaşlarıma sonsuz teşekkürlerim ve sevgilerimle! Başka hikayelerde buluşmak üzere" dedi.

SERHAT TEOMAN'DAN CANAN ERGÜDER'E: "İYİ OYUNCU, İYİ İNSANDIR"

Dizideki partneri Canan Ergüder'le de bir fotoğrafını paylaşan Teoman, şu ifadeleri kullandı: "İyi oyuncu, iyi insandır. Canan da en güzel örneklerinden biri bu gerçeğin. Yeniden sözcüklere gerek duymadan birbirimizi anladığımız ve yeni hikayeler anlatacağımız günler gelecek eminim. O güne kadar her zaman olduğun gibi güçlü ve güler yüzlü kal."

Partnerinin paylaşımına sessiz kalamayan Canan Ergüder ise "Serhatcım, seninle oynamak ne kadar güzeldi anlatamam. Tekrar paslaştığımız, bol bol güldüğümüz günlere" dedi.

Diğer Medya Haberleri için tıklayın


26 Nisan 2021 Pazartesi, 15:35
A