Geri Meltem Miraloğlu'na Amerikalı eşinden kalacak miras dudak uçuklattı

Meltem Miraloğlu'na Amerikalı eşinden kalacak miras dudak uçuklattı

2018 yılında ABD'ye yerleşen ve bir süre sonra burada tanıştığı Patrick'le nikah masasına oturan Meltem Miraloğlu'na eşinden kalacak olan miras dudak uçuklattı.

18 Mayıs 2021 Salı, 14:06 - Magazin
A
Meltem Miraloğlu'na Amerikalı eşinden kalacak miras dudak uçuklattı

2011-2013 yılları arasında yayınlanan 'Hayat Devam Ediyor' adlı dizide 'çocuk gelin' rolüyle ünlenen 34 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, 82 yaşındaki ABD'li Patrick ile evlenmişti. 

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay Magazin Masası'ndaki bugünkü yazısında, Meltem Miraloğlu'nun ABD'li eşine vasiyet karşılığı döndüğünü ve Miraloğlu'na kalacak dudak uçuklatan mirasını gündeme getirdi. 

"EVE DÖNMESİ İÇİN SON MODEL ARABA ALDI"

Onur Akay yazısında şu ifadeleri kullandı:

"En sonunda Patrick çok sinirlenince, boşanmak istemişti ve eyalette boşandıkları bile konuşulmuştu ki, Patrick'in yine son anda vazgeçtiğini ve boşandım diyerek etrafına yalan söylediğini öğrendik. Patrick, geçen bu iki yılda çok defa Meltem Miraloğlu'nu evden kovdu ve Meltem bir sırt çantası ile yollarda perişan halde görüldü.

Patrick, Meltem'in tekrar eve dönmesi için ona bu sefer kırmızı renkte son model bir araba aldı. Sadece araba ile dönmeyen Meltem, 82 yaşındaki ABD'li kocasına vasiyet yazdırdı. 

Patrick, öldükten sonra tüm mal varlığını Meltem Miraloğlu'na bıraktı. Kimin önce öleceğini Allah bilir ama Patric'in ölümünden sonra Meltem Miraloğlu'na oturdukları lüks villa, değeri çok yüksek olan iki ayrı ev, yine değeri çok yüksek olan iki ayrı spor araba, otobüs büyüklüğünde bir lüks karavan, lüks bir yat, bankada yüklü miktarda para kalacak. Ayrıca Patrick çiftçi bir aileden geldiği için, Meltem'e kalacaklar listesinde sayısı net olarak bilinmeyen ama değeri çok yüksek olduğu söylenen arsalar da var."

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


18 Mayıs 2021 Salı, 14:06
A