Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Meghan ve Harry Noel kartı yayınladı

Her yıl geleneksel olarak basılan kraliyet ailesi Noel kartlarında eksik tamamlandı. Krliyetten çıksalar da geleneği sürdüren Meghan Markle ile Prens Harry, oğulları Archie ile yeni fotoğraflarından oluşan Noel kartını yayınladı.

Meghan ve Harry Noel kartı yayınladı

Eski düşes Meghan Markle ve Prens Harry, beklenen Noel kartlarını yayınladı.

Böylece her yıl geleneksel olarak basılan kraliyet ailesi Noel kartlarında eksik tamamlandı. Meghan ve Harry çifti, yakında iki yaşına girecek olan oğulları Archie, köpekleri Guy ve Pula ile birlikte poz verdi. Fotoğrafta en çok dikkat çeken, küçük Archie'nin tıpkı babası Prens Harry gibi kızıl saçlı olmasıydı.

Fotoğrafın, Meghan Markle'ın annesi Doria Ragland'in annesinin evinde çekildiği örenildi.

Sussex Ailesi'nin Noel kartı, İngiliz hayvan hakları derneği Mayhew üzerinden paylaşıldı. Meghan Markle, 2019'un başlarında irtibat kurduğu derneğin yönetimine geçmişti. Derneğin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Meghan ve Harry'nin derneğe bağışta bulundukları da belirtildi.

Meghan Markle ise derneğin web sitesinde şu notu yazdı: "Bu yıl ailece sizleri göz önünde bulundurarak birkaç hayır kurumuna bağış yaptık. Evsiz ailelere yardımcı olan yerel bir California organizasyonundan Birleşik Krallık'taki iki derneğe: Biri hayvan ve toplum refahını destekleyen, diğeri ise Uganda'da çocukları eğitmeye ve yoksullukla mücadele etmeye yardımcı olan fon. Onlarn çalışmalarını hepimiz adına onurlandırdık."

Sussex Ailesi'nin geçen yıl çıkardığı Noel kartı, oğulları Archie'yi merkeze alan bir fotoğraftan yapılmıştı.

Kısa süre önce Prens William ile Kate Middleton çifti, üç çocuğu Prens George (7), Prenses Charlotte (5) ve Prens Louis (2) ile birlikte poz verdiği fotoğrafı Noel kartı olarak bastırmıştı.

William ve Harry'nin babaları Prens Charles da eşi Camilla Parker ile İskoçya, Birkhall'daki bahçelerde çekilen bir fotoğraflarını yayınlamayı tercih etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!