Geri Masumlar Apartmanı'ndan Kırmızı Oda'ya flaş transfer! Gülben, Doktor Hanım'a gidiyor

Masumlar Apartmanı'ndan Kırmızı Oda'ya flaş transfer! Gülben, Doktor Hanım'a gidiyor

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin sezon finali bölümünden ilk fragman yayınlandı. Dizinin 42. bölümünde TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar, Kırmızı Oda'ya konuk oluyor.

16 Haziran 2021 Çarşamba, 10:02 - Medya
A
Masumlar Apartmanı'ndan Kırmızı Oda'ya flaş transfer! Gülben, Doktor Hanım'a gidiyor

TV8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda, 18 Haziran Cuma akşamı ekrana gelecek olan 42. bölümüyle sezon finali yapacak. Sezon finalinde, TRT1 ekranında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinden sürpriz bir isim konuk olacak.

KIRMIZI ODA SEZON FİNALİNDE NELER OLACAK?

Babası Vahit'in ölümünden sonra Mitra'nın babasının yasak aşkı olduğunu öğrenen Zafer, eşine geri dönme kararı alıyor. Karısıyla el ele tutuşarak Doktor Hanım'a gelen Zafer, karşısında Mitra'yı görüyor.

Ciddi psikolojik hastalıkları olduğu bilinen Gülben, Esat'ın annesinin istediklerini yapmak için tedavi olmaya karar veriyor. Bunun için harekete geçen Gülben, yardım almak için Doktor Hanım'ın kliniğine gidiyor.

Kırmızı Oda dizisinde Gülben'in hikayesinin yeni sezonda da devam etmesi bekleniyor.

Kırmızı Oda dizisi ile Masumlar Apartmanı dizisi OGM Pictures imzası taşıyor. Ayrıca sevilen diziler Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek karakterlerin yaşam öykülerini barındıran eserlerinden ekranlara uyarlanıyor.

Diğer Medya Haberleri için tıklayın


16 Haziran 2021 Çarşamba, 10:02
A