Geri Manavgat'ta yardım götüren 4 esnaf, ölümden döndü!

Manavgat'ta yardım götüren 4 esnaf, ölümden döndü!

Antalya'nın Manavgat ilçesinde meydana gelen orman yangınından etkilenen Tilkiler köyünde oturanlara yardım götüren 4 esnafın aracı, yolu kaplayan alevlerin ortasında kaldı. Son anda geri dönerek ölümden dönen 4 arkadaşın yaşadığı panik cep telefonu kamerasına yansıdı.

30 Temmuz 2021 Cuma, 17:59 - Güncel
A
Manavgat'ta yardım götüren 4 esnaf, ölümden döndü!
01:30 Manavgat'ta yardım götüren 4 esnaf, ölümden döndü!

İLGİLİ VİDEO

Manavgat'ta yardım götüren 4 esnaf, ölümden döndü!

Antalya'da esnaf Uğur Polat, dün akşam arkadaşları Mahmut Aktan, Murat Kurt ve Ali Oğuz ile birlikte Manavgat'ta çıkan yangından etkilenen Tilkiler köyü sakinlerine pide, ayran, su gibi gıda malzemelerini götürmek için yola çıktı.

Uğur Polat'ın kullandığı 34 CVN 425 plakalı hafif ticari araç, köye 500 metre kala yolun her iki tarafındaki ormanlık alanı saran alevlerin arasında kaldı. Alevlere rağmen bir süre ilerleyen 4 arkadaş, yolun tamamen kapanmasıyla büyük panik yaşadı.

Uğur Polat, aracı durdurup, geri giderek alevlerden uzaklaşmaya çalıştı. Bu sırada ormanlık alandan sıçrayan kıvılcımlar ve yanan ağaç parçaları aracın üzerine düştü. Büyük tehlike atlatan 4 esnaf, geri dönüp hızla bölgeden uzaklaşarak ölümden dönerken, yaşadıkları panik cep telefonu kamerasına yansıdı.


 

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


30 Temmuz 2021 Cuma, 17:59
A