Geri Kıskançlık krizine giren eski sevgili dehşet saçtı

Kıskançlık krizine giren eski sevgili dehşet saçtı

Denizli'de kıskançlık krizine giren kişi, bir süre önce ayrıldığı eski sevgilisinin arkadaşını bacağından iki kez bıçaklayıp kayıplara karıştı.

01 Mayıs 2021 Cumartesi, 09:41 - Güncel
A
Kıskançlık krizine giren eski sevgili dehşet saçtı
02:14 Kıskançlık krizine giren eski sevgili dehşet saçtı

İLGİLİ VİDEO

Kıskançlık krizine giren eski sevgili dehşet saçtı

Denizli'deki olay, Pamukkale ilçesi Zeytinköy Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; bir süre önce kız arkadaşı C.K'den ayrılan R.S., eski sevgilisinin apart dairesinde yaşayan Onur D'yi ziyarete gittiğini öğrenince kıskançlık krizine girdi.

Zile basan R.S., kapı önünde Onur O. ile tartışmaya başladı. Kısa sürede kavgaya dönüşen tartışmada öfkesine hakim olamayan R.S., yanında getirdiği bıçağı Onur O'nun bacağına iki kez sapladı. Hızla bölgeden uzaklaşan R.S., suç aleti bıçağı metrelerce uzağa atarak kayıplara karıştı.

İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri bacağından yaralanan Onur O.'yu ambulans ile Denizli Devlet Hastanesine kaldırdı. Polis, görgü şahitlerinin ifadesi üzerine şüpheliyi arama çalışmalarını genişletti. Eski sevgili C.K., ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Eski kız arkadaşı C. K'nin Onur O. ile birlikte vakit geçirmesini kıskanan R.S'nin apart dairesine gelerek saldırıyı gerçekleştirdiği ve daha sonra kaçtığı iddia edildi. Hastaneye kaldırılan Onur O'nun ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


01 Mayıs 2021 Cumartesi, 09:41
A