Geri Kira yüzünden cinayet

Kira yüzünden cinayet

Karaman'da, ev arkadaşlarını kira yüzünden döverek öldürdükleri iddia edilen 3 zanlı adliyeye sevk edildi.

17 Temmuz 2013 Çarşamba, 17:07 - Yaşam
A
Kira yüzünden cinayet


Olay, dün akşam saatlerinde Alişahane Mahallesi 164 nolu sokakta bulunan 4 katlı apartmanın 2. katında meydana gelmişti. Edinilen bilgiye göre, aynı evde birlikte kaldıkları öğrenilen Osman Develi (40), Yaşar Ceylan (25) ile D.U. (24), M.S. (28) ve M.P. (49) iş çıkışı merkeze bağlı Kılbasan beldesi yakınlarında alkol almaya gitti. İddiaya göre, alkol alan şahıslar bir süre sonra ev kirası yüzünden bir birleriyle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine D.U, M.S. ve M.P. sopa ve yumruklarla Osman Develi ile Yaşar Ceylan'ı öldüresiye dövdü. 3 arkadaş daha sonra dövdükleri 2 arkadaşını sabaha karşı kaldıkları eve getirerek ölüme terk etti.
Olay, aradan yaklaşık 24 saat geçtikten sonra dün gece saatlerinde ortaya çıktı. Şüphelilerden D.U'nun ablası eve gelerek dövülen şahısları kanlar içerisinde odada yatar vaziyette görünce hemen sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Sağlık ekipleri 2 arkadaştan Develi'nin öldüğünü belirlerken, ağır yaralı olan Ceylan'ı ambulansla Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırarak tedavi altına alınmasını sağladı.
Olayın ortaya çıkmasının ardından kısa sürede polis tarafından yakalanan 3 zanlı, Emniyet Müdürlüğü'nde tamamlanan ifadelerinin ardından güvenlik tedbirleri arasında Karaman Adliyesi'ne sevk edildi.

Diğer Yaşam Haberleri için tıklayın


17 Temmuz 2013 Çarşamba, 17:07
A