Geri Kepçeyle kayaların altında kaldı

Kepçeyle kayaların altında kaldı

ORDU'nun Gülyalı İlçesi'nde denize dolgu yapılarak inşa edilen havalimanının taş ocağında kepçeyle çalışan 25 yaşındaki Hasan Hüseyin Deniz, kopan büyük kaya parçasının üzerine düşmesi sonucu öldü.

06 Aralık 2013 Cuma, 11:35 - Güncel
A
Kepçeyle kayaların altında kaldı

 


Olay, dün gece Divane mevkiinde bulunan Ordu-Giresun Havalimanı inşaatının taş dolgu ihtiyacının karşılandığı taş ocağında meydana geldi. Gece vardiyasında kepçeyle çalışan Hasan Hüseyin Deniz'in üzerine kopan kaya parçası düştü. Şantiyedeki mesai arkadaşlarının yoğun gayretine rağmen Deniz'in cesedi kepçenin içinden çıkarılamadı. Olay yerine sevk edilen AFAD, Jandarma ve 112 Acil Servis ekiplerinin de desteğiyle kırıcı yardımıyla yaklaşık 4 saatlik çalışmanın ardından Hasan Hüseyin Deniz'in cesedi kayanın sıkıştırdığı kepçenin içinden çıkarıldı.

Hasan Hüseyin Deniz'in Trabzon'un Araklı İlçesi nüfusuna kayıtlı olduğu, 2 ay önce çalışmak için Ordu'ya geldiği ve taş ocağına operatör olarak girdiği öğrenildi. Deniz'in cesedi daha sonra otopsiye gönderilmek üzere Ordu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Jandarma, olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


06 Aralık 2013 Cuma, 11:35
A