Geri Kan donduran olay! Cesedi buzdolabında bulundu

Kan donduran olay! Cesedi buzdolabında bulundu

Balıkesir'in Edremit ilçesinde kendisinden 5 gündür haber alınamayan kişinin evine kapısı kırılarak girildi. Eve giren görevliler kayıp adamın cesedini buzdolabının içinde battaniyeye sarılı olarak buldu. Ceset kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. 

29 Mayıs 2021 Cumartesi, 16:16 - Güncel
A
Kan donduran olay! Cesedi buzdolabında bulundu

Kan donduran olay Balıkesir'in Edremit ilçesi Altınkum Mahallesi'nde meydana geldi. Tek başına yaşayan İsmail Özbek'ten (63) uzun süre haber alamayan apartman sakinleri, kötü kokuların yükselmesinin ardından polis ekiplerine haber verdi. 

BUZDOLABINDA BATTANİYEYE SARILI OLARAK BULUNDU

İddiaya göre, olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Kapı kırılarak girilen daire ekipleri kötü kokunun geldiği yeri bulmak için her yeri didik aramaya başladı.

Son olarak ise kapısı koli bandı ile kapatılan buzdolabına yönelen ekipler, dolabın kapağını açtığında gözlerine inanamadı.

Buzdolabındaki battaniyeye sarılı kişinin cesedi savcılık incelemesinden sonra kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. 

İlk belirlemelere göre yaşlı adamın eşinden ayrı olduğu, 2 çocuğu bulunduğu, oğlu ve kızının ise yurt dışında yaşadığı ileri sürüldü. 

GENİŞ ÇAPLI ARAŞTIRMA

Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü sır ölüm olayın aydınlatılması için geniş çaplı araştırma başlattı.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


29 Mayıs 2021 Cumartesi, 16:16
A