Geri Kalbi Fenerbahçe maçına dayanamadı

Kalbi Fenerbahçe maçına dayanamadı

Fransa'nın Nice şehrinde yaşayan Yalovalı Erdal İpek'in kalbi bugün oynanacak olan Fenerbahçe Benfica maçının heyecanına dayanamadı. Koyu Fenerbahçeli İpek'in Benfica maçını izlemek için Portekiz'e gitmek istediği, ancak çok heyecanlandığı için ailesinin izin vermediği öğrenildi.

02 Mayıs 2013 Perşembe, 18:44 - Yaşam
A
Kalbi Fenerbahçe maçına dayanamadı

Yalova'nın Termal ilçesinden Fransa'nın Nice şehrine yerleşen İpek ailesinin yürüme engelli oğulları Erdal İpek (33) koyu bir Fenerbahçe taraftarı olarak biliniyordu. Fenerbahçe maçlarını izlemek için sık sık İstanbul'a gelen gencin Fenerbahçeli futbolcularla fotoğraf çektirmeyi de sevdiği biliniyordu. Kas hastalığı yüzünden yürüyemeyen İpek, Fenerbahçe'nin Benfica ile oynadığı evinde oynadığı maçı da da büyük bir heyecanla izledi. Fenerbahçe'nin bu gece çıkacağı karşılaşma için Lizbon'a gitmek isteyen Erdal İpek'e ailesi çok heyecanlandığı için izin vermedi. Ancak gencin kalbi maçın heyecanına daha fazla dayanamadı. İpek, evinde geçirdiği kalp krizi neticesinde hayata gözlerini yumdu.
Fenerbahçe'nin Benfica ile oynadığı maçı seyredemeden ölen gencin cenazesi uçakla memleketi Yalova'nın Termal ilçesine gönderildi. Erdal İpek yarın Termal'de öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Diğer Yaşam Haberleri için tıklayın


02 Mayıs 2013 Perşembe, 18:44
A