Geri İş insanı, Bursa'da düğünde kalp krizi geçidi!

İş insanı, Bursa'da düğünde kalp krizi geçidi!

Erzurumlu iş insanı Cevat Sadrettin Önalan (43), Bursa'da bir arkadaşının düğününde oynarken kalp krizi geçirdi. Bir anda yere yığılan 3 çocuk babası Önalan, kaldırıldığı hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Aort damarının yırtıldığı belirlenen Önalan'ın yere düşme anı davetlilerin cep telefonu görüntülerine de yansıdı.

11 Temmuz 2021 Pazar, 10:32 - Bursa Bölge
A
İş insanı, Bursa'da düğünde kalp krizi geçidi!
04:21 İş insanı, Bursa'da düğünde kalp krizi geçidi!

İLGİLİ VİDEO

İş insanı, Bursa'da düğünde kalp krizi geçidi!

Cevat Sadrettin Önalan, bir süre önce yaşamaya başladığı Bursa'da arkadaşı Emre Koçak'ın düğün törenine katıldı. Düğünde oyun oynayan Önalan, bir anda yere yığıldı. Davetlilerin çağırdığı ambulansla hastaneye kaldırılan Önalan'ı hayata döndürmek için doktorlar, yaklaşık 45 dakika boyunca müdahalede bulundu. Aort damarının yırtıldığı belirlenen Önalan, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

Cenazesi Bursa'dan Erzurum'a getirilen Önalan için merkez Yakutiye ilçesindeki Narmanlı Camisi'nde cenaze namazı kılındı. Yakınlarıyla çok sayıda Erzurumlunun katıldığı cenaze namazı sonrası Önalan, Kümbet Mahallesi'nde toprağa verildi.

YERE DÜŞMEN ANI GÖRÜNTÜLENDİ

Önalan'ın fenalaşma ve yere düşme anı, düğün salonundakilerin cep telefonu kameralarıyla kaydedildi. Kalabalığın ortasında bir süre oynayan Önalan'ın önce sendelediği sonra yüzüstü yere kapandığı anlar görüntülerde yer aldı.

Diğer Bursa Haberleri - Bölge Haberleri için tıklayın


11 Temmuz 2021 Pazar, 10:32
A