Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

İpragaz tahsilatları Turkcell Cüzdan'da

Turkcell ve İpragaz işbirliğiyle hayata geçirilen mobil ödeme sistemiyle artık İpragaz, bayilerinden Turkcell Cüzdan servisi ile uzaktan ödeme alabilecek.

İpragaz tahsilatları Turkcell Cüzdan'da

Turkcell ve İpragaz, tüm mobil cihazlardan ve kişisel bilgisayarlardan kullanılabilen bir mobil ödeme sistemi geliştirdi. Sistem sayesinde Turkcell hat sahibi İpragaz bayi ve müşterileri, İpragaz'a olan borçlarını Turkcell Cüzdan servisi aracılığı ile ödeyebiliyor.

Türkiye'de ilk kez sunulan mobil ödemeyle uzaktan tahsilat sistemi sayesinde, satış temsilcileri, ister mobil cihazlarından isterlerse bilgisayarlarından tahsil edecekleri ücreti görebiliyor, POS makinesi taşımalarına ve bayilere gitmelerine gerek kalmadan, uzaktan tahsilat yapabiliyorlar.

Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:

"İpragaz iş birliğimiz sayesinde, Turkcell Cüzdan'a abone olarak sahip oldukları Garanti Bankası kartlarını Turkcell Cüzdan'a ekleyen Turkcell müşterileri, tahsilat talebi geldiğinde zahmetsizce ödeme işlemlerini yapabilecek. Dünyanın en gelişmiş mobil ödeme çözümü olan Turkcell Cüzdan, İpragaz'a operasyonel anlamda önemli bir maliyet avantajı sağlıyor. Türkiye'nin ilk mobil ödemeyle tahsilat sistemi için tüpten otogaza, fırınlardan restoranlara çok geniş yelpazede hizmet veren İpragaz ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Hayatı kolaylaştıran çözümleriyle Turkcell, teknolojik üstünlüğünü Türkiye'nin ve ekonomiye can veren şirketlerimizin hizmetine sunuyor. Rekabette fark yaratmak isteyen tüm şirketlerimizi teknolojinin gücünden faydalanmaya davet ediyoruz."

İpragaz Genel Müdürü Selim Şiper ise "İpragaz, 50 yılı aşkın süredir, LPG sektörünün öncüsü ve her zaman ilklere imza atan markası oldu. Mobil ödeme sistemi tahsilat aracını da Türkiye'de ve dünyada ilk kez İpragaz tüpgaz bayilerinin hizmetine sunmuş bulunuyoruz. Enerji sektörünün önde gelen ve her zaman farkındalık yaratan markası İpragaz ile lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell işbirliği çerçevesinde hazırlanan proje ile tahsilat sürecinde operasyonel maliyetlerimizi azaltmayı ve bayilerimizin kolay ödeme aracı kullanarak hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Dünyada ve Türkiye'de ilk kez uygulanan bu çalışmanın bir parçası olmaktan dolayı da çok memnunuz." diye konuştu. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!