Geri İntihar edeceğini Facebook'dan ilan etmiş

İntihar edeceğini Facebook'dan ilan etmiş

Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne bağlı Turgutreis Beldesi'nde, dün işsizlik nedeniyle bunalıma girip intihar eden kasiyer 30 yaşındaki Mehmet Güngörer'in, bir süre önce sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki adresinde, '12.12.2012 herkesin mutlu benim ise kabus günüm olacak' yazdığı ortaya çıktı.

13 Aralık 2012 Perşembe, 15:58 - Yaşam
A
İntihar edeceğini Facebook'dan ilan etmiş

Dün evinde kapıya iple kendini asarak yaşamına son veren Mehmet Güngörer'in yakınlarının gözyaşı dinmiyor. Güngörer'in sinir krizi geçiren iki aylık hamile eşi 25 yaşındaki Gönül Güngörer'i yakınları sakinleştirmeye çalışıyor. Güngörer'in kardeşi Görkem Güngörer de olayın ardından üzüntüsünü Facebook'ta, '12.12.2012'de kıyamet bizim için koptu. Güngörer Ailesi'nin 7'den 70'e hayatları boyunca unutamayacakları o lanet kara gün. Huzur içinde uyu Mehmet'im' yazarak, paylaştı. İntihar eden Mehmet Güngörer'in de bir süre önce Facebook sayfasına '12.12.2012 herkesin mutlu benim ise kabus günüm olacak' yazdığı öğrenildi.

Güngörer'in cenazesi, İzmir Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsinin ardından yarın öğlen kılınacak namazın ardından Turgutreis Belde Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

20 günlük evliyken de işsizlik nedeniyle intihar girişiminde bulunan Mehmet Güngörer, dün, komşuları tarafından Turgutreis Beldesi'ndeki evinin kapısına iple asılı bulunmuştu. Olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekiplerinin müdalelerine rağmen Güngörer, yaşama döndürülememişti.
 

Diğer Yaşam Haberleri için tıklayın


13 Aralık 2012 Perşembe, 15:58
A