Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

İngiltere bu habere kilitlendi

Doğum haberi her an gelebilir. Gazeteciler Londra'daki St. Mary Hastanesi'nin çevresinde kamp kurarken, Kraliyet bebeği için tüm hazırlıklar tamamlandı.

İngiltere bu habere kilitlendi

İngiltere'de herkesin gözü, kulağı Londra'daki St. Mary Hastanesi'nden gelecek haberde.

Cambridge Düşesi Catherine'in bebeğini dünyaya getireceği hastanenin önünde gazeteciler günlerdir kamp kurmuş durumda. Her an bebeğin doğum haberinin gelmesi bekleniyor.

Bulvar gazeteleri geçtiğimiz günlerde bebeğin 13 Temmuz Cumartesi günü dünyaya gelebileceğini yazmıştı. Ancak bu öngörünün doğru olmadığı anlaşılırken, baba Prens William da kardeşi Prens Harry ile birlikte cumartesi günü polo oynarken görüldü.

Haziran ayı ortalarından bu yana kamuoyunun karşısına çıkmayan Kate'in de zamanını çoğunlukla ailesinin yanında geçirdiği belirtiliyor. Çiftin sözcüsü, Kate'in hastaneye gelişinde ve bebeğini dünyaya getirmesinin ardından kamuoyuna açıklama yapılacağını duyurmuştu. Bu nedenle hastanenin çevresine dünyanın dört bir yanından gelen gazeteciler akın etti.

Prenses Diana da oğulları William ve Harry'i aynı hastanede dünyaya getirmişti. Doğacak bebek, tahtın üçüncü sıradaki varisi olacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!