Geri İlyas Tetik'i üzen olay! İntihar ettiği iddia edilen ünlü müzisyen 3 gün önce...

İlyas Tetik'i üzen olay! İntihar ettiği iddia edilen ünlü müzisyen 3 gün önce...

İlyas Tetik'in Sarıyer'deki evinde intihar ettiği iddia edildi. Vefatıyla sanat camiasını üzen Tetik'in, yaşamına son vermeden 3 gün önce üzücü bir olay yaşadığı öne sürüldü. İddiaya göre ünlü müzisyenin prensipte anlaştığı TV programı daha sonra iptal edildi.

06 Temmuz 2021 Salı, 11:47 - Güncel
A
İlyas Tetik'i üzen olay! İntihar ettiği iddia edilen ünlü müzisyen 3 gün önce...

Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Müslüm Gürses, gibi birbirinden ünlü şarkıcıların albüm çalışmalarına da destek veren İlyas Tetik 60 yaşında hayata gözlerini yumdu. Tetik'in, geçim sıkıntısı nedeniyle yaşamına son verdiği iddia edildi. 

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını sürecinde ekonomik sıkıntıya düşen usta besteci İlyas Tetik'in arabasını satarak geçindiği öğrenildi. İlyas Tetik'in, yaşamına son vermeden 3 gün önce büyük bir üzüntü yaşadığı iddia edildi.

PRENSİPTE ANLAŞTI AMA İPTAL EDİLDİ

Magazin Sortie'nin haberine göre, Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in sunacağı 'Benzemez Kimse Bize' adlı müzik eğlence programından teklif alan İlyas Tetik'in ilk etapta prensipte anlaştığı ancak çalışmanın son anda iptal olduğu iddia edildi.

Ölümünden 3 gün önce Bülent Ersoy, Mustafa Keser ve Polat Yağcı ile görüşen İlyas Tetik'in, Bülent Ersoy'un; yıllardır Muazzez Ersoy ile birlikte çalışan ve bayramda birlikte TV programı yapacaklarını öğrendiği, usta besteciye yalnızca kendisiyle çalışmasını istediği, Şef Tetik'in de 'Bayram programı için söz verdim nasıl öyle birşey yapabilirim' demesi üzerine Bülent Ersoy'un "Ya ben ya o" diyerek rest çektiği ve bunun üzerine de işin iptal olduğu iddia edildi.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


06 Temmuz 2021 Salı, 11:47
A