Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

İKTİDARSIZ KOCADAN SERVET İSTEDİ

Dubai'de yaşayan bir kadın, eski eşine, "kocalık vazifesini" yerine getiremediği gerekçesiyle 12 milyon dolarlık tazminat davası açtı.

İKTİDARSIZ KOCADAN SERVET İSTEDİ

Eski kocasından 45 milyon Dubai dirhemi (yaklaşık 12 milyon dolar) tazminat talep eden Dubaili kadın, mahkemede, evli oldukları süre zarfında eşinin yaşadığı ereksiyon sorunu nedeniyle mağdur olduğunu ifade etti.

2008 yılında evlendiği kocasından yaklaşık 15 ay sonra boşandığını belirten kadın, ilk 4 ay boyunca eşiyle ayrı yataklarda uyuduklarını, ilk kez birlikte olduklarında da kocasının kendisine "insan gibi davranmadığını" söyledi.

"Sonradan fark ettim ki ereksiyon sorunu yaşıyordu. Evlilik sözleşmesini imzalamadan önce sözünü verdiğinin tam tersi bir adam karşımdaydı. Zihinsel ve duygusal olarak acı çektim. Anne olmak için tüm umudumu kaybettim" diyen Dubaili kadın, muhafazakâr bir toplumda yaşadığı için susmak zorunda kaldığını ifade etti.

Çok zengin bir işadamı olan eşinin kendisine hiçbir maddi destekte bulunmadığını, hatta kocasının zorlamasıyla işinden ayrılmak zorunda kaldığını belirten kadın, yakınlarından aldığı borçlarla geçindiğini söyledi.
HÜRRİYET 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!