Geri 'İki külüstür Mercedes daha buldum'

'İki külüstür Mercedes daha buldum'

Klasik otomobil tutkunu MHP lideri Bahçeli, son olarak 2 Mercedes otomobil daha aldığını söyledi.

13 Aralık 2012 Perşembe, 15:46 - Güncel
A
 'İki külüstür Mercedes daha buldum'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, araba tutkusuyla ilgili gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bahçeli, gazetecilerle gerçekleştirdiği geleneksel kahvaltı toplantısında ağır politik gündemin dışında günlük hayatına dair de sorulara cevap verdi.

"İKİ TANE KÜLÜSTÜR MERCEDES BULDUK"

Araba tutkusu herkesçe bilinen Bahçeli, yeni aldığı iki plakayla ilgili soruları cevapladı.

Bahçeli, 'Türkiye'de 2023 ile 1923 çok tartışılır hale geldi.1923 milliyetçi hareketin fikridir. 2023 ise MHP'nin çok önceden hedef olarak belirlediği tarih. Bunlar şimdi bazı çevreler tarafından sahipleniliyor. Bunu bir yerden tescil etmek lazım. 51 milletvekili ile Meclis'te yapamayacağımıza göre bir şekilde tescillemek lazım. Bu da trafik tescili ile olur. 06 DD 1923 ve 06 DD 2023 plakalarını aldım. İki tane külüstür Mercedes bulduk. Volvo'lar da duruyor. Hafta sonu ve hafta aralarında kullanıyorum'' diye konuştu.
 

ERGENEKON SORUSUNA YUVARLAK CEVAP

MHP lideri Bahçeli, Ergenekon Davası'yla ilgili bir soruya ise şu sözlerle cevap verdi; "İsmini her zaman yadırgadığımız bir dava süreci bugün savcının mütalaalarıyla son aşamaya yaklaşmıştır. Mütalaa sonrası kalan kısım mahkeme süreci içinde değerlendirilecektir. Bu ve buna benzer mahkemeler çok uzun süreli olmuştur. Bahse konu olan mahkeme 4 yıl 1 ay 23 gün sürmüştür. Ve süreç içerisinde yeni yeni deliller iddiasıyla mahkemenin kapsamı genişletilmiştir. Bu mahkemenin adil yapılıp yapılmadığı konusu ve delillerin ne kadar gerçekçi olduğu kamuoyunun merakla beklediği konulardır. Temennimiz mahkemenin en adil kararı ve kamuoyunu tatmin edici bir kararı vermesini beklemekteyiz."

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


13 Aralık 2012 Perşembe, 15:46
A