Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

İkbal Gürpınar ile Ramazan sohbetleri

Onbir ayın sultanı Ramazan ayının ikinci akşamında ünlü sunucu İkbal Gürpınar, Bursalı sevenleriyle Merinos Parkı'nda bir araya geldi.

İkbal Gürpınar ile Ramazan sohbetleri

 

Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kültür A.Ş. tarafından organize edilen Temaşa-i Ramazan programının ikinci akşamı da Merinos Parkı'nda anlamlı buluşmalara imza attı. Bursalılara Ramazan ayının en güzel öğelerini sunan Temaşa-i Ramazan'ın ikinci akşamında Bülbülden Güle Gazel konseri ve İkbal ile Hayatın İçinden programı gerçekleştirildi. Merakla beklenen gazel konseri, vatandaşlara huzur dolu bir akşam yaşatırken; ünlü sunucu İkbal Gürpınar da sevenleriyle bir araya geldi. Ramazan ayı boyunca her çarşamba akşamı gerçekleştirilecek olan 'İkbal ile Hayatın İçinden' programının ilk konuğu Dr. Ümit Aktaş oldu. Keyifli bir söyleşiyle renklenen programda, Dr. Aktaş, vatandaşların sorularını da cevapladı. Programın sonunda Kültür A.Ş. Genel Müdürü Rıfat Bakan, Gürpınar ile Aktaş'a teşekkür plaketi verdi.
Temaşa-i Ramazan programında bu akşam 'Kur'an-ı Kerim ziyafeti', 'Bursa İl Müftüsü Mehmet Emin Ay Hitabeti' ve Bursa İl Müftülüğü Türk Tasavvuf Musikisi Korosu'nun Ramazan ilahileri konseri gerçekleştirilecek.

İkbal Gürpınar ile Ramazan sohbetleri İkbal Gürpınar ile Ramazan sohbetleri
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!