Geri İbrahim Tatlıses'ten Oğuz Yılmaz açıklaması

İbrahim Tatlıses'ten Oğuz Yılmaz açıklaması

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, geçirdiği kalp krizi sonucu 53 yaşında vefat eden şarkıcı Oğuz Yılmaz hakkında konuştu.

26 Mayıs 2021 Çarşamba, 17:02 - Magazin
A
İbrahim Tatlıses'ten Oğuz Yılmaz açıklaması

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bir dönem şarkıcı Oğuz Yılmaz ile gerginlik yaşayan Tatlıses, "İnşallah bana hakkını helal etmiştir' dedi.

İşte İbrahim Tatlıses'in açıklamalarından satır başları...

Hülya Avşar çok özel bir insandır. Ona söylenen her sözü üstüme alırım. Onu seviyorum ve sayıyorum. Her gün arayıp sağlığımı sorar... Böyle bir arkadaşım olmadı bugüne kadar! Erkek, kadın fark etmiyor. 9 senedir beni kimse aramadı. Hülya Avşar her gün arar sorar... Ben bu insana kurban olmayayım da ne yapayım.

Ben nasıl Mehmet Ali'yi arıyorsam, Mehmet Ali beni nasıl arıyorsa insanları aramak lazım... İnsanın başına ne gelecek bilinmez.

Ben evlendim, İzmir'de çekirdek bir aile kurdum, bu aile ile geçiniyorum. Eşimle bir aile kurdum.  

Gülçin Karakaya'yı edepli terbiyeli olduğu paracı olmadığı için, riyakar olmadığı için sevdim aramızdaki yaş farkı da hiçbir şeye engel değil...

Ben 15 senedir yokum... Ne oldu şimdi, taklitler aslını yaşatır. Ben geri döndüm şovlar yeniden başladı.

Televizyona karşı 'İbrahim' benle konuşurken 'abi' diyorlar. Olmaz o sahtekarlığa girer. Allah kimseyi iki yüzlü yapmasın.

Oğuz Yılmaz'ın mekanı cennet olsun inşallah. İnşallah hakkını bana helal etmiştir aramızda bir tartışma geçti. Ben ettim, cennettik olsun inşallah.

'Evladım canım' dediğim insanlar beni dolandırdı. Yanımda çalışan insan dolandırdı. Tahminim 5-6 milyon TL kadar bir para...

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


26 Mayıs 2021 Çarşamba, 17:02
A