Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Huysuz Virjin'in hayatı film oluyor

Huysuz Virjin sahne adıyla tanınan Seyfi Dursunoğlu'nun hayatı film oluyor. Filmin danışmanlığını ise usta sanatçıya yakınlığıyla bilinen Armağan Çağlayan yapacak.

Huysuz Virjin'in hayatı film oluyor

Gazinolarda ve televizyon şovlarında sergilediği Huysuz Virjin karakteriyle hafızalara kazınan Seyfi Dursunoğlu'nun hayatı film oluyor. 

"BANA ÇOK ŞEY ÖĞRETTİ"

Uzun yıllar televizyonda sergilediği şovlarla seyirci karşısına çıkan Seyfi Dursunoğlu'nun yapımcısı ise Armağan Çağlayan'dı. Usta sanatçı ile birlikte 350 bölüm "Huysuz Şovu" çeken Çağlayan, Seyfi Dursunoğlu'na veda ederken şunları demişti:

"Kusura bakmayın ama hayat bana biraz torpil geçti. 'Huysuz' bana hepinizden biraz daha fazla şey öğretti. Hepsi için sevgi, saygı, minnet ve hayranlıkla..."

HUYSUZ VİRJİN'İ KİM OYNAYACAK?

Film yapımcılarından kendisine gelen teklifi kabul eden Çağlayan'ın danışmanlığında yapılacak filmin detayları ortaya çıkmadı.

Filmde, Huysuz Virjin'i kimin canlandıracağı ise henüz belli değil.

Seyfi Dursunoğlu, geçtiğimiz temmuz ayında hayata veda etmişti.

YEĞENLERİ VASİYETİNE İTİRAZ ETTİ

Vefatından yıllar önce vasiyetnamesini hazırlatan Seyfi Dursunoğlu, Üsküdar'daki eviyle bankadaki yüklü miktarda birikimini Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne (ÇYDD) bıraktı.

Dursunoğlu'nun vefatının ardından vasiyetini yasal mirasçılarından çoğu onayladı. Ancak yeğenlerinden Evren Saydan ve Erhan Saydan itiraz ederek dava açtı. Anadolu Adliyesi Asliye Hukuk Mahkemesi'nde açılan davanın ilk duruşması, mart ayında görülecek. Davada Armağan Çağlayan da tanık olarak dinlenecek.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!