Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

'Hülya Avşar dünya starı'

Ünlü organizatör Ahmet San, Hülya Avşar'ın dünya starı olduğunu söyledi, İbrahim Tatlıses için ise, "O tartışmasız dünya starı olurdu. Ama yurt dışına açılmadı" dedi.

'Hülya Avşar dünya starı'

Ünlü organizatör Ahmet San, Hülya Avşar'ın dünya starı olduğunu söyledi, İbrahim Tatlıses için ise, 'O tartışmasız dünya starı olurdu. Ama yurt dışına açılmadı ' dedi.

2. Sayfa programına konuk olan ünlü organizatör Ahmet San, Hülya Avşar'ı sevindirecek bir açıklamada bulundu.

'Star ışığı diye bir şey tartışmasız var ' diyen San, 'Baktığın birine bir daha bakıyorsan bitti. İster kız, ister erkek olsun. Sonradan edinilen bir şey değil. Ses sonradan edinilir ama star ışığı vardır. Kendiliğindencilikle yürüyen de çok iş var. Türkiye'de bütün starlar kendiliğindencilikle yürümüştür ' dedi ve şöyle devam etti:

'Bana göre Hülya Avşar dünya starı. Değil ama dünya kumaşı var. Hep kendiliğindencelikle bu noktaya geldi. Profesyonel mekanızmada olsaydı Sophia Loren'den ne eskiği var. Kim ne derse desin. Kadın şovmen, artist, şarkıcıi star. '

'İBRAHİM TATLISES DÜNYA STARI OLURDU '

İbrahim Tatlıses için de 'Tartışmasız dünya starı olurdu ' ifadesini kullanan San, 'O zaten Türkiye'de çok kazanıyordu. Onun için dünyaya açılmadı. Yurt dışının zor olduğunu düşünüyorlar. Halbuki hiç zor değil, kurallar vardır, o kurallara uyacaksınız ' dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!