Geri Hülya Avşar'dan bikinili tatil pozu

Hülya Avşar'dan bikinili tatil pozu

Hülya Avşar, soluğu Ayvalık'taki yazlığında aldı. Instagram hesabından bikiniyle verdiği pozu paylaşan Avşar'ın fotoğrafı binlerce beğeni topladı.

13 Temmuz 2021 Salı, 09:03 - Magazin
A
Hülya Avşar'dan bikinili tatil pozu

Uzun bir aradan sonra 'Masumiyet' dizisinde canlandırdığı Hale karakteri ile ekranlara geri dönen ünlü oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla magazin gündeminde kendine sıkça yer buluyor.

Spora olan düşkünlüğü ile bilinen Hülya Avşar, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti.

BİKİNİLİ POZ 

Rol aldığı dizinin final yapmasının ardından soluğu Bodrum'da alan Hülya Avşar, çiçek desenli bikinisiyle verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

Hülya Avşar'ın paylaşımına binlerce beğeni geldi. 57 yaşında olmasına rağmen fit görüntüsüyle dikkatleri üzerinde toplayan oyuncu, genç kızlara adeta taş çıkarttı.

PHOTOSHOP İDDİALARI 

Avşar'ın iddialı paylaşımı binlerce beğeni alırken photoshop iddiaları gündeme geldi. Avşar'dan iddialara herhangi bir cevap gelmezken paylaşım sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Candaş Tolga Işık'ın sunduğu 'Az Önce Konuştum' programına konuk olan Hülya Avşar, hem biten dizisiyle, hem de kendi ile ilgili merak edilenleri cevaplandırdı.

Avşar'ın açıklamalarından satırbaşları...

"Ayvalık'ta ada almadım. Öyle bir şey yok. İlgilendik ama... Çok güzel bir adaydı. Merak ettim, ilgilendim. Fiyatını sordum. Konuştuk. Adası olan insanlar var... Çok makul bir şey olmasa da... Ticari olarak da değerlendirilebilir."

"ADAM OLSUN İSTEMEM"

"Ben olayları bu kadar büyük yaşamayı seven bir insan değilim. Benim işimi yapan bir insanın ticari olarak bunu yapmasının doğru olduğunu düşünmüyorum ama aklımızdan geçmedi değil. Benim orada turizmle ilgilenen arkadaşlarım var demek ki bir gel git aklı yaşadık. Bir adam olsun istemem."

"ZENGİNLİK KADAR KÖTÜ BİR ŞEY OLAMAZ"

"Bu kadar zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz. Bu nedir böyle, her şeyi alabilmek! Hayatta her şeye şüpheli gezersin. Sevgilin 'seni seviyorum' dese inanamazsın. Bir şeye özlem duymak gerek hayatta."

"Dramatik hiçbir hatam yok. Hata ne olabilir ki? Bir insanı soymadığın sürece, hakkını girmediğin sürece, canına kastetmediğin sürece hata ne olabilir ki? Kalanlar insanlık halidir."

"GENÇ KIZIM VAR"

"Yaşanan iyiyle, kötüyle her şeyle dalga geçiyorum. Ciddiye almıyorum galiba. Bana sürekli soruyorlar 'Hayatınıza kimse girmeyecek mi?' diye. Girmesin! Faydası ne olur? Aşk kalıyor mu, kalmıyor. Bu saatten sonra neyi paylaşacağız? Hayatta bir takım şeyleri yaşamışım. Tam hayatın keyfini çıkaracakken ne gerek var? Genç kızım var. dakika başı ondan sıkıl ayrıl olmasın."

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


13 Temmuz 2021 Salı, 09:03
A