Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Hediyesini Kılıçdaroğlu'ndan aldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya'da 12 yıldır yürüme güçlüğü çeken 72 yaşındaki Aydın Bingöl'ü evinde ziyaret ederek akülü araba hediye etti.

Hediyesini Kılıçdaroğlu'ndan aldı

Bir dizi ziyaret ve açılış için Antalya'da bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geceyi Meydan Kavağı Mahallesi'ndeki kızının evinde geçirdi. Kılıçdaroğlu sabah partisinin il başkanlığa geçti. Kılıçdaroğlu ardından parti otobüsüne Milletvekili Gürkut Acar, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile birlikte bindi. Parti otobüsü ile Gazipaşa ilçesindeki açılışa katılmak üzere yola çıkan Kılıçdaroğlu, dün Yeşildere Mahallesi ziyareti esnasında kendisinden akülü araba isteyen emekli 72 yaşındaki Aydın Bingöl'ü evinde ziyaret etti.
Parti otobüsü ile mahalleye giren Kılıçdaroğlu'nu vatandaşlar karşıladı. Bingöl ailesinin kapıda karşıladığı Kılıçdaroğlu, 12 yıldır kan dolaşımına bağlı olarak yürüme güçlüğü çeken 72 yaşındaki Aydın Bingöl'e akülü araba hediye etti. Kılıçdaroğlu, ardından bir bebeği kucağına alıp severken, elini öpmek isteyen çocuklara top hediye etti.
Mahalleli ile vedalaşan Kılıçdaroğlu, Gazipaşa ilçesine doğru hareket etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!