Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Halk TV'den yeni tartışma programı!

Halk TV ekranlarında yeni bir tartışma programı izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 'Sözüm Var' isimli program gündeme dair konu ve konuklarıyla her Çarşamba Halk TV'de ekrana gelecek.

Halk TV'den yeni tartışma programı!

Halk TV ekranlarında yeni bir tartışma programı başlıyor. 'Sözüm Var' isimli program gündeme dair konu ve konuklarıyla her Çarşamba Halk TV'de ekrana gelecek.

Moderatörlüğünü Şirin Payzın'ın yapacağı programda her hafta gündeme dair konuklar ağırlanacak.

Gazeteci yazar Levent Gültekin ve Murat Sabuncu'nun soruları ve yorumlarıyla katılacağı programın ilk bölümü 15 Nisan Çarşamba günü saat 21:00-00:00 arasında ekranlara gelecek.

'GERÇEKLERİ DUYMAK İSTEYENLERLE BULUŞACAĞIZ'

Programın moderatörlüğünü üstlenen Şirin Payzın, başta dünyayı etkisi altına alan koronavirüsü olmak üzere, siyaset, ekonomi, dış politika gibi her konunun masaya yatırılacağını söyleyerek, "Herkes korona virüsüne odaklandı ama bir taraftan hayat devam ediyor. Savaşlar, göçler, göçmenler, yoksulluk, işsizlik, kadına karşı şiddet, çevre sorunları, adalet, demokrasi gibi çok sayıda sorun artarak karşımızda duruyor. Basının susturulmak istendiği, gerçeklerin gün yüzüne çıkartılmadığı günümüzde 'Sözüm var' diyerek gerçekleri duymak isteyenlerle Halk TV'de buluşacağız" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!