Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Hadise'nin gerçek güzelliği ortaya çıktı!

Türk Pop Müziğinin güzel, başarılı ve yenilikçi ismi Hadise, çok yakında piyasaya çıkacak olan Colastin markasının reklam yüzü oldu.

Hadise'nin gerçek güzelliği ortaya çıktı!

Sosyal medya hesaplarından sık sık makyajsız paylaşım yaparak 'yapay güzelliğe' meydan okuyan Hadise, 'Sen gerçek sensen güzelsin' sloganı ile Colastin kolajen markasının reklamları için kamera karşısına geçti. Ocak ayı sonundan itibaren tüm mecralarda takipçilerine seslenecek olan Hadise, kendi hayat mottosu da olan, kadının makyajsız ve doğal haliyle de güzel olduğunu vurguladığı söylemlerine paralel olarak reklam filminde de, "Güzel olmak için bana benzemene gerek yok, kendini gizleme. Çünkü sen zaten güzelsin. Unutma sen, gerçek sensen güzelsin" diyecek.

Türkiye'de kendi alanındaki tüm ürünlerden farklı olarak; kolajenle birlikte, cilde sıkılaşma ve esneklik de sağlayan elastin ve zengin vitamin içeriği ile öne çıkan Colastin, Hadise ile bir yıl sürecek reklam kampanyalarında iş birliği yapacak. Makyajsız fotoğraflarını paylaşımı ile büyük beğeni alan Hadise, reklam filmindeki söylemleri ve görünümü ile uzun süre hafızalardan silinmeyecek.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!