Geri Güldür Güldür Show'un ünlü yıldızının acı günü

Güldür Güldür Show'un ünlü yıldızının acı günü

Güldür Güldür Show'da rol alan oyuncu Meltem Yılmazkaya, sosyal medya hesabı üzerinden babasının yaşamını yitirdiğini duyurdu.

31 Mayıs 2021 Pazartesi, 17:18 - Magazin
A
Güldür Güldür Show'un ünlü yıldızının acı günü

Oyuncu Meltem Yılmazkaya acı haberi Instagram hesabı üzerinden duyurdu.

36 yaşındaki oyuncu, "Dün gece babamı kaybettik. Yarın defnedilecek. Mesaj ve telefonlara dönemiyorum. Kusuruma bakmayın. Allah herkesten razı olsun" ifadelerini kullandı. 

MELTEM YILMAZKAYA KİMDİR?

Meltem Yılmazkaya, 27 Kasım 1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. 13 yaşından beri animatörlük yaptı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nin iki yıllık eğitimine devam etti. Burslu olarak okuduğu Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Sinema ve dizilerde oyunculuk yaptığı gibi bazı sanat okullarında drama dersleri vermektedir.

İlk olarak 2009 yılında Yetkin Dikinciler'in başrolde olduğu Aile Saadeti adlı dizide canlandırdığı Fitnat karakteri ile dikkatleri çeken Yılmazkaya, 2009 yılında Benim Annem Bir Melek adlı diziye Berivan karakteri ile dâhil oldu. 2010 yılında Şen Yuva adlı dizide ise Kadife karakterini canlandırdı. 2012 yılında başrollerde Metin Akpınar, Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, İclal Aydın'ın oynadığı Aşkın Hâlleri adlı dizide rol aldı. 2013 yılında Aldırma Gönül adlı dizide oynadı.

Oyuncu, şimdilerde Güldür Güldür Show'da rol alıyor. 

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


31 Mayıs 2021 Pazartesi, 17:18
A