Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Görenler dehşete düştü

DOĞAÜSTÜ güçlerini kullandığını söyleyerek, kafede, masa ve sandalyeleri hareket ettiren genç kızı izleyen müşteriler gördüklerine inanamadı. Ancak olanların hiçbirinin gerçek olmadığı ve bu ortamın hazırlanmasında profesyonel bir ekibin olduğu daha sonra ortaya çıktı.

Görenler dehşete düştü

 

Amerika'nın New York kentinde bir kafede telekinizi (düşünce gücünü kullanarak nesneleri hareket ettirme yeteneği) yapan genç kızı gören müşteriler şoke oldu.

Görüntülerde, garsona kızan genç kız, masaları ve sandalyeleri hareket ettirmekle kalmıyor, garsonu da duvara yapıştırıp kaldırıyor. Kafe müşterileri ise olanları korku ve endişe içinde izliyor, kimileri de çığlık atıyor.

Ancak bunların hiçbirinin gerçek olmadığı ve bu ortamın hazırlanmnsında profesyonel bir ekibin var olduğu daha sonra anlaşılıyor.

İnternette bir gün içinde 2 milyona yakın kişinin izlediği video 1976 yapımı doğaüstü güçleri konu eden korku filmi Carrie'nin önümüzdeki günlerde vizyona girecek yeni versiyonunu tanıtmak için çekildi.

Stephen King'in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan filmde, Carrie adlı genç kızın telekinezik güçleri konu ediliyor. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!