Geri Gökhan Çıra'yı çileden çıkaran yorum!

Gökhan Çıra'yı çileden çıkaran yorum!

2019 yılında nikah masasına oturan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, iki gün önce sürpriz bir şekilde boşanmıştı. Ayrılık sonrası sosyal medya hesabından 3.5 milyon TL'lik lüks otomobili ile poz veren Çıra, bir takipçisinin "Selin'in parasıyla aldığın arabayla hava mı atıyorsun?" yorumuna sessiz kalmadı.

12 Eylül 2021 Pazar, 21:09 - Magazin
A
Gökhan Çıra'yı çileden çıkaran yorum!
04:35 Deniz Akkaya tahliye oldu: Paşalar gibi yattık çıktık

İLGİLİ VİDEO

Deniz Akkaya tahliye oldu: Paşalar gibi yattık çıktık

2019'da dünyaevine giren sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve futbolcu Gökhan Çıra, iki gün önce Beykoz Adliyesi'nde anlaşmalı olarak evliliklerini sonlandırmıştı.

Ciğerci, çıkışta gazetecilerin sorularına, "Herkes için hayırlı olsun." şeklinde yanıt vermişti. Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, ardından farklı araçlara binerek, adliyeden ayrılmıştı

 

"GÖRDÜĞÜN O, BİLDİĞİN DEĞİL!"

Önceki gün 3.5 milyon TL'lik lüks otomobiliyle verdiği pozu yayınlayan Çıra'nın paylaşımına sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu. Gökhan Çıra, bir takipçisinin, "Selin'in parasıyla aldığın arabayla hava mı atıyorsun?" şeklindeki

"BU İLİŞKİYİ DEVAM ETTİRMEYİ BAŞARAMADIK"

İkili, duruşma sonrası konuyla ilgili yaptıkları ortak açıklamada ise şu ifadeleri kullanmıştı:

Biz birbirimizi çok sevdik, çok da çabaladık ama ne yazık ki bu ilişkiyi devam ettirmeyi başaramadık. Zaman ne gösterir bilemeyiz ancak kısaca şunu söyleyebiliriz ki biz aynen başladığımız gibi birbirimize sevgimizi ve saygımızı koruyarak ayrıldık. Özelimize, hayatımıza, değerlerimize saygı gösteren herkese teşekkür ederiz...

"İHANET" İDDİASI

Geçtiğimiz sene de Selin Ciğerci ve futbolcu eşi Gökhan Çıra'nın ihanet gerekçesiyle boşanacağı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Ciğerci'nin, sunucu Melisa Emirbayer ile eşinin ilişkisini öğrenince; genç kadının evine bıçakla gidip, yüzüne kezzap atmakla tehdit edip, şiddet uyguladığını öne sürülmüştü.

"İFTİRA ATIYORLAR"

Ciğerci, "Kimseyle uğraşmadım ben. İftira atıyorlar. Biri çıkıyor 'Anne olamayacaksın' diyor, biri 'Cinsiyet değiştirdin' diyor. Biri de 'Aldatılması normal' deyip, yerden yere vuruyor. Ben ne yapmışım ya! Herkes kendi ahlakına, geçmişine baksın!" demişti.

"ÇILDIRACAĞIM"

Selin Ciğerci, ayrıca konuyla ilgili şunları söylemişti:

Herkes bir kendi kapısının önünü süpürsün. Varsa bir hatam bile ben Allah'tan af diledim. İnsanlar bana 'Yazıklar olsun' diye mesajlar atıyor. Allah herkesin gönlüne göre versin. Lütfen bana iftira atmayın. Vallahi şoktayım, psikolojim bozuldu. Çıldıracağım valla.

Gökhan yukarıda uyuyor. Bana gelen mesajları görseniz, inanamazsınız. Daha güçlü geleceğim. Akan gözyaşımın hesabını soracağım. Kaba kuvvetle değil, hukukla. Ah ediyorum, ömrüm boyuncu bu kurgunun, planın başında kim varsa. Allah yukarıda...

"KONU SEN OLUNCA YAZACAK BİR ŞEY BULAMIYORUM"

Girdiği polemikler ve 'aldatılma' iddialarıyla sık sık gündeme gelen Ciğerci, şubat ayında ise 25 yaşına basan eşinin doğum günü için sürpriz bir pasta yaptırmıştı.

Pastanın üzerine, "İyi ki doğdun kocişkom" yazdıran Selin Ciğerci, sosyal medya hesabından yayınladığı gönderisine şu notu düşmüştü:

Konu başka bir şey olsa buraya sayfa sayfa yazarım, içimi dökerim ama konu sen olunca yazacak bir şey bulamıyorum kocişkom. Toplam benimle şu ölümlü dünyada beraber üflediğimiz 7. doğum günü pastan. Seni o kadar çok seviyorum ki... İyi ki varsın dünyiş... Allah herkese nasip etsin sevdiği insanla yaş almayı...

"HER ZAMAN YAN YANA OLUR YILLARIMIZ İNŞALLAH"

Çıra da eşine, "Ömrüm benim... Geleceğim, her şeyim... Her zaman yan yana yıllarımız olur inşallah..." sözleriyle yanıt vermişti.

Diğer Magazin Haberleri için tıklayın


12 Eylül 2021 Pazar, 21:09
A