Geri Gezmek için evden kaçmış

Gezmek için evden kaçmış

TEKİRDAĞ'ın Çorlu İlçesi'nde 15 Mart günü ortadan kaybolan ve annesinin bir televizyon programına çıkarak bulunması için yardım istediği lise öğrencisi 16 yaşındaki G.G., polis tarafından arkadaşının evinde uyurken bulundu.

02 Mayıs 2013 Perşembe, 11:03 - Güncel
A
Gezmek için evden kaçmış

 


Çorlu Deri Sanayii Endüstri Meslek Lisesi son sınıf öğrencisi G.G., 15 Mart günü okula gitmek üzere Sağlık Mahallesi'ndeki evlerinden çıktıktan sonra bir daha geri dönmedi. Anne Gülfidan G.'nin polise kayıp ihbarında bulunmasına rağmen G.G.'den haber alınamadı. Anne Gülfidan G., bir televizyon programına çıkarak kızının bulunması için yardım istedi.

Kayıp başvurusunu soruşturmaya devam eden Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, G.G.'nin Havuzlar Mahallesindeki bir evde olduğu ihbarını alınca harekete geçti. Dün gece eve giden ekipler, 47 gün sonra G.G.'yi bir kız arkadaşının evinde uyurken buldu. Karşısında polisleri gören G.G. çok şaşırdı.

Polisteki ifadesinde G.G., çok sıkıldığı ve gezmek istediği için evden kaçtığını, uzun süre İstanbul'da bir arkadaşında kaldıktan sonra geçen hafta Çorlu'ya geldiğini söyledi. Sağlık kontrolünden geçirilen G.G., aile tepkisinden çekindiği için kendi isteğiyle Aile ve Sosyal Politikalar Tekirdağ İl Müdürlüğü'ne teslim edildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


02 Mayıs 2013 Perşembe, 11:03
A