Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Gezi Parkı'nda yok yok

Gezi Parkı olayları kapsamında İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonda ele geçirilen malzemeler basına gösterildi. Ele geçirilen malzemeler arasında bomba yapımında kullanılan çok miktarda amonyum nitrat, sis ve gaz bombaları, 5 silah ve gaz maskeleri var.

Gezi Parkı'nda yok yok

İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Özel Harekat Şube Müdürlüğü polislerinin de desteğiyle geçtiğimiz salı günü Beyoğlu, Okmeydanı ve Gaziosmanpaşa başta olmak üzere toplam 20 ilçede belirlenen 90 adrese operasyon düzenlemişti.

Gezi Parkı olaylarıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, aralarında ESP'lilerin de bulunduğu 67 kişi gözaltına alınmıştı.

Gezi Parkı olayları kapsamında İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonda ele geçirilen malzemeler bugün bir sergi ile basına gösterildi.

Ele geçirilen malzemeler arasında bomba yapımında kullanılan çok miktarda amonyum nitrat, sis ve gaz bombaları, 5 silah, gaz maskeleri, demir çubuklardan yapılmış sapanlar, bilyeler, havai fişekler, sopalar, dürbün, inşaatlarda kullanılan baretler bulunuyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!