Geri Gasp ettiği parayla otomobil aldı

Gasp ettiği parayla otomobil aldı

ANTALYA'da bankadan çektiği parayla evine giden çiftçi Ş.K'ya, motosikletiyle çarptıktan sonra üzerindeki 25 bin lirayı alan V.Ç.'nin, gasp ettiği parayla babasının adına otomobil aldığı belirlendi.

17 Temmuz 2013 Çarşamba, 15:38 - Güncel
A
Gasp ettiği parayla otomobil aldı
00:58 Gasp ettiği parayla otomobil aldı

İLGİLİ VİDEO

Gasp ettiği parayla otomobil aldı

Olay geçen ay meydana geldi. Sebze sattığı komisyoncudan aldığı çeki bankada bozduran Ş.K, cebinde bulunan 25 bin lira ile yola çıktı. Hal içerisinde yürüdüğü sırada bir motosikletin çarpmasıyla kendisini yerde bulan Ş.K yaralandı. Bu sırada motosiklette bulunan 29 yaşındaki V.Ç. ve 25 yaşındaki M.T. çiftçinin cebindeki 25 bin lirayı alarak motosikletle uzaklaştı. Olayın ardından hastanede tedaviye alınan Ş.K şüphelilerin eşkallerini verdi. Çevrede bulunan işyerlerinin güvenlik kameralarını da inceleyen polis, görgü tanıklarının ifadelerine başvurdu. Bir ay süren çalışmanın ardından şüphelilerin adreslerini belirleyen ekipler, V.Ç. ile M.T.'yi gözaltına aldı.

Asayiş Şube Müdürlüğü, Gasp Büro Amirliği'ndeki sorgularında paranın 19 bin lirasıyla V.Ç'nin babasının adına araba aldıklarını belirten şüpheliler, sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

Diğer Güncel Haberler için tıklayın


17 Temmuz 2013 Çarşamba, 15:38
A