Geri Galaxy Gear dolu dizgin geliyor

Galaxy Gear dolu dizgin geliyor

Galaxy Gear adlı modelin eylül başında tanıtılması bekleniyor.

17 Ağustos 2013 Cumartesi, 10:00 - Teknoloji
A
Galaxy Gear dolu dizgin geliyor

 

Önümüzdeki ay düzenlenecek IFA Berlin Fuarı'nda teknolojiye yön veren şirketler, en son ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunacak. En fazla hareketlilik ise mobil dünyasında yaşanıyor; zira Sony Honami, Galaxy Note III, One Max ve yeni nesil Asus PadFone gibi üst sınıf modellerin tanıtımına kesin gözüyle bakılıyor.
IFA Fuarı'da görücüye çıkacak ürünlerin tanıtımları ise 4 Eylül'de düzenlenecek basın etkinliklerinde yapılacak. Samsung bir süre önce düzenleyeceği etkinliğe ait davetiyelerin dağıtımına başlarken, merak edilen modellerin başında Galaxy Note III geliyor.

Son dönemde ortaya çıkan iddiaların tümünde Galaxy Note III ile birlikte Galaxy Gear adlı akıllı saat modelinin de tanıtılacağı ifade ediliyor. SM-V700 kod adına sahip akıllı saatin varlığı birçok belgede ortaya çıkarken, Samsung'a yakınlığı ile bilinen SamMobile, etkinliğe sayılı günler kala Galaxy Gear adlı modelin teknik özellik tablosunu yayımladı.
Akıllı saatte yer alacak teknik özellikleri sıralayacak olursak; 1.5GHz frekans hızında çalışan çift çekirdekli Exynos 4412 (cihaz bu işlemciyle Galaxy S II'den daha güçlü olacak), dört çekirdekli Mali-T400 grafik birimi, 1GB RAM, 1.67-boyutunda 320 x 320p çözünürlüklü AMOLED ekran, 2MP çözünürlüklü kamera, NFC ve Bluetooth bağlantıları.
Tasarım noktasında ise akıllı saatin neler sunacağı henüz bilinmiyor.


KAYNAK : Teknolojioku.com 

Diğer Teknoloji ve Bilim Haberleri için tıklayın


17 Ağustos 2013 Cumartesi, 10:00
A