Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Fuhuşa zorlayıp paraları gasp ettiler

Bursa'da iki ayrı olayda Şefika A. (33) ve Mesude D.'yi (29) zorla fuhuşa zorladıktan sonra kadınların kazandığı paralara el koydukları idda edilen 4 kişi polis tarafından gözaltına alındı.

Fuhuşa zorlayıp paraları gasp ettiler

Mesut DEMİR/BURSADABUGUN.COM

Merkez Yıldırım İlçesi'nde bir ihbarı değerlendiren polis ekipleri fuhuş yaptığını tespit ettikleri Mecide D.'yi gözaltına aldılar. Emniyette ifade veren Mecide D. , Aydın O.'nun (26) kendisine zorla fuhuş yaptırdığını ve fuhuştan kazandığı paraya el koyduğunu söyledi. Bunun üzerine harekete geçen ekipler Aydın O.'yu gözaltına aldılar.
Yaşanan başka bir olayda ise Şefika A.'nın para karşılığı fuhuş yaptığı ihbarını alan ekipler Şefika A. ve Şefika A.'ya zorla fuhuş yaptırdıklarını tespit ettikleri Yüksel K. (48) ile çocukları Kamil K. (31), Emre K. (23) ve Yunus K.'yı (22) gözaltına aldı. İfadesinde Yüksel K. ve çocuklarının kendisine zorla fuhuş yaptırdıktan sonra kazandığı paraya el koyduklarını iddia eden Şefika A. serbest bırakılırken iki ayrı olayda gözaltına alınan toplam dört zanlı "Şantaj, tehdit ve fuhuştan kazanılan parayı gasp etmek" suçlarından adliyeye sevk edildiler. 

Fuhuşa zorlayıp paraları gasp ettiler Fuhuşa zorlayıp paraları gasp ettiler Fuhuşa zorlayıp paraları gasp ettiler
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!