Geri Flash TV geri dönüyor: Ana haber bültenlerini Can Ataklı sunacak

Flash TV geri dönüyor: Ana haber bültenlerini Can Ataklı sunacak

Yeni yayın dönemine 11 Ekim'de başlayacak olan Flash TV'de ana haber bültenleri sunacak isim belli oldu. Deneyimli gazeteci Can Ataklı, hafta içi her gün saat 18.00'da başlayacak olan ana haberleri sunan kişi olacak.

10 Ekim 2021 Pazar, 20:53 - Medya
A
Flash TV geri dönüyor: Ana haber bültenlerini Can Ataklı sunacak

27 yıllık yayın hayatının ardından 2019'da ekranlara veda eden Flash TV, "Özgür, komik, korkak" sloganı ile yeni formatı ve logosuyla yayın hayatını geri dönüyor. ANKA'nın haberine göre, yeni sezon kadrosunda birçok deneyimli isimle çalışacak olan kanalın ana haberlerini ise Can Ataklı sunacak. Hafta içi her gün saat 18.00'de başlayacak olan ana haber bülteni, 20.00'da sona erecek.

DENEYİMLİ KADROSU DİKKAT ÇEKİYOR

Yayın hayatına 11 Ekim'de başlayacak olan Flash TV'in kadrosunda Hakan Aygün, Can Ataklı, Orhan Uğuroğlu, Savaş Kalafat, Fehmi Koru, Akif Beki, Seda Akgül, Çağlar Cilara, Atilla Taş, Faik Öztürk gibi isimler yer alıyor.

TANITIM AFİŞLERİNDE SABA TÜMER YER ALMIŞTI

Yeni yayın dönemi için hazırlık yapan Flash TV, tanıtım afişlerinde Saba Tümer'e yer vermesiyle gündeme gelmişti. Söz konusu afişlerde kendini gören Tümer, "Flash TV'nin tarafıma teklif yaptığı doğrudur ancak görüşmeler sonucunda yanıtım olumsuz olmuştur" diyerek soğuk duş etkisi yaratmıştı.

Diğer Medya Haberleri için tıklayın


10 Ekim 2021 Pazar, 20:53
A