Geri Fenerbahçe ve Beşiktaş transferde rakip oldu!

Fenerbahçe ve Beşiktaş transferde rakip oldu!

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe ve Beşiktaş, İtalyan savunmacının peşine düştü. Juventus'taki geleceği belirsizliğini koruyan 26 yaşındaki stoper için Fenerbahçe'den sonra Beşiktaş da devreye girdi.

28 Haziran 2021 Pazartesi, 17:28 - Spor
A
Fenerbahçe ve Beşiktaş transferde rakip oldu!

Teknik direktörlüğe yeniden Massimiliano Allegri'yi getirdikten sonra yeni sezonun kadro planlamasını yapmaya başlayan Juventus'ta İtalyan stoper Daniele Rugani'nin kadroda düşünülmediği iddia edilmişti.

Geçtiğimiz sezonun ilk yarısında Rennes'e, ikinci yarısında ise Cagliari'ye kiralanan Rugani ile Fenerbahçe'nin ilgilendiği öne sürülmüş, milli futbolcu Merih Demiral'ın Juventus'taki durumuna göre transfere dair somut adımlar atılacağı belirtilmişti.

İtalyan basını, 26 yaşındaki Rugani'nin geleceğiyle ilgili yeni bir iddia ortaya attı.

Tuttosport'ta yer alan haberde, Rugani ile Fenerbahçe sonrası Fiorentina, Bologna, Genoa, Real Betis ve Sevilla ile birlikte Beşiktaş'ın da ilgilendiği kaydedildi. Juventus'taki geleceği henüz netleşmeyen 26 yaşındaki savunmacıyla ilgili Allegri'nin kararının beklendiği ifade edildi.

Geçtiğimiz sezon Fransa Ligue 1 ve İtalya Serie A'da 18 maça çıkan Daniele Rugani, 1 gol atıp 1 de asist yaptı. Başarılı futbolcunun Juventus ile 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


28 Haziran 2021 Pazartesi, 17:28
A