Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Fatmagül'ün Suçu Ne 45. bölüm fragmanı

Kerim, annesinin mektubunu okuduktan sonra daha çok içine kapanıyor. Fatmagül yaklaştıkça, Kerim kaçıyor.

Fatmagül'ün Suçu Ne 45. bölüm fragmanı

Annesinin bıraktığı mektupla, yıllarca bir yalana inandığını fark eden kerim, tüm hayatını yeniden gözden geçirmeye başlar. artık kerim için Fatmagül'le olan evliliği bile soru işaretleriyle doludur. Kerim'in kendisini hiçbir zaman affetmeyeceğini düşünen ebe nine bu süreçte çok önemli bir kararın eşiğine gelir.
Turaner Alagöz'ün intiharı yaşaranlar'ın gündemine bomba gibi düşer. Reşat Yaşaran olayların bu noktaya gelmesinin sebebi olarak erdoğan'ı görünce, Yaşaranlar arasında yeni bir fırtına kopar. ama asıl tehlike, Turaner Alagöz'ün ölmeden önce savcılığa verilmek üzere bıraktığı mektuptur.. bu mektup Fatmagül ile ilgilidir..

Meltem'e destek olmak için ankara'ya giden Mustafa, her yeni gelişmeyi Fatmagül'e ulaşabilmek için kullanır. Fatmagül'ün Mustafa'yla süren iletişimi Kerim'in yüreğindeki korkulara bir yenisini ekler. Bu korkular, Fatmagül'ün mahkemesiyle ilgili sevindirici gelişmelerin bile önüne geçer.
yıllar sonra babası Fahrettin'le bir araya gelen kerim ise bu buluşmadan sonra iyice içine kapanır. Fatmagül sabırla kerime yardım etmeye çalışırken hiç tanımadığı bir kerim'le karşı karşıya kalacaktır

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!