Geri Eski Timsahlar'dan büyük vefa örneği!

Eski Timsahlar'dan büyük vefa örneği!

Bursaspor'un "Ayağa Kalk Bursa" kampanyasına yeşil-beyazlı eski futbolculardan; kaleci Harun Tekin, Sercan Yıldırım ve Şamil Çinaz ile eski teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'ndan destek geldi.

05 Ağustos 2021 Perşembe, 18:37 - Spor
A
Eski Timsahlar'dan büyük vefa örneği!

HABER MERKEZİ / BURSADA BUGÜN

Bursaspor yönetiminin 3 Ağustos'ta başlattığı "Ayağa Kalk Bursa" kampanyası çerçevesinde eski Timsahlar'dan "Hatıra Forması" alımına olan destek artıyor.

HAMZAOĞLU DA KATILDI

Şampiyon teknik direktör Ertuğrul Sağlam (16 bin lira) ve şampiyon Kaptan Ömer Erdoğan'dan (16 bin lira) sonra yeşil-beyazlı eski futbolculardan; kaleci Harun Tekin, Sercan Yıldırım ve Şamil Çinaz ile eski teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'ndan da destek geldi.

HARUN TEKİN'DEN 32 BİN LİRA

Bu sezon başında Kasımpaşa'ya transfer olan 32 yaşındaki Bursaspor eski Kaptanı Harun Tekin, yaşı kadar; 32 bin lira ile "Hatıra Forması" alımına önemli ölçüde katkı sağladı.

ŞAMİL ÇİNAZ'DAN 16 BİN LİRA

Timsah'ın vefalı orta saha oyuncularından olan ve Aralık 2019'da futbolu bırakan 35 yaşındaki Şamil Çinaz da 16 bin lira ile kampanyaya katıldı. 

SERCAN YILDIRIM'DAN 10 BİN LİRA

Şampiyon kadronun golcülerinden Sercan Yıldırım, 10 bin lira ile Bursaspor'a destek verirken, yeşil-beyazlı takımın eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu da kampanyaya 10 bin liralık katkı sağladı.

Eski Timsahlar'ın bu vefalı ve örnek davranışı, camiadan alkış topladı.

Kaynak: BURSADA BUGÜN

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


05 Ağustos 2021 Perşembe, 18:37
A