Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Eşi ve çocukları tarafından terk edildi

Sakarya'nın Erenler ilçesinde 8 yıl önce geçirdiği kalp krizi sonrası çalışamaz hale gelince eşi ve çocukları tarafından terk edilen 52 yaşındaki Mustafa Yanık, hayırseverlerden yardım istedi.

Eşi ve çocukları tarafından terk edildi


Yaklaşık 8 yıl önce geçirdiği kalp krizi sonrası çalışamaz hale gelen 52 yaşındaki Mustafa Yanık, eşi ve çocukları tarafından terk edildi. Tek odalı evde yaşam mücadelesi veren Yanık, "Yaklaşık 7 senedir eşimden ayrıyım. 24 yaşında ve 16 yaşında 2 oğlum var. 13 yaşında kızım var. Annelerinin ağzına bakarak beni kötülediler. Kiramı veremez oldum, 3 aylık kiram kaldı ve bu yüzden ev sahibiyle tartışıyoruz, çık diyorlar. Kimsem yok, ne yaparım? Nereye giderim? 3 aylık olarak aldığım sakat maaşı bana yeterli gelmiyor. Kirayı verdiğim zaman 3 aylığım bitiyor ben yine aç kalırım" dedi.
Kaynak ustası olan Yanık, geçirdiği kalp krizinin ardından çalışamaz duruma geldiğini belirterek, hayırseverlerden yardım istedi. Yanık, "Zamanında kaynakçı, demirciydim. Bu ayrılıklar olup tek başıma kalınca rahatsızlandım. Şekerim var, kalp var, tansiyonum var. İnsülin iğnesi kullanıyorum. Ayakta gezinemez oldum, 6 aydır elimdeki sopayla ayakta duruyorum. Beni kiradan kurtarın. Zor durumlara düştüm, ekmeğimi sağlayamaz oldum. Devletten aldığım sakat maaşımdan başka bir şeyim yok. Kolum sakat, kulaklarım duymuyor. Yardımsever birilerinin bana sahip çıkmalarını istiyorum" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!