Geri Erkan Kamat'ın listesinden sürpriz istifa!

Erkan Kamat'ın listesinden sürpriz istifa!

Başkan Erkan Kamat yönetiminde 1 yıl görev yapan ve yeniden aday olduğu listede yer alan yönetici Coşkun Yavuz, hem yöneticilikten istifa ettiğini, hem de Kamat'ın yeni listesinden çekildiğini açıkladı.

18 Mayıs 2021 Salı, 00:20 - Spor
A
Erkan Kamat'ın listesinden sürpriz istifa!

HABER MERKEZİ / BURSADA BUGÜN

Bursaspor'da, Başkan Erkan Kamat yönetiminde 1 yıl görev yapan ve yeniden aday olduğu listede yer alan yönetici Coşkun Yavuz, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

YENİ LİSTEDEN DE ÇEKİLDİ

Yavuz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Yönetim kurulu üyeliğinden ve yönetim kurulu listesinden; şehrimizin ve şehrimizin dinamiklerinin duyduğu güvensizlikten dolayı istifa ediyorum" ifadesini kullandı.

Yönetici Coşkun Yavuz'un açıklamaları şöyle:

2020-2021 sezonu boyunca büyük bir onur ve gururla kimsenin sahip çıkmadığı bir dönemde, büyük fedakarlıklarla yürütmüş olduğum Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeliğimden ve 5 Haziran'da yapılacak olan olağan genel kurul öncesi Erkan Kamat'ın yönetim kurulu listesinden şehrimizin ve şehrimizin dinamiklerinin duyduğu güvensizlikten dolayı istifa ediyorum. Göreve geldiğimizde mazbatası teslim edilemeyen, elinde istifasıyla bekleyen hukuk departmanı ve muhasebe birimi lağvedilmiş koskoca bir şehrin sessiz kaldığı bir kulüpte yöneticilik almaktan dolayı onur ve gurur duyduğumu belirtmek isterim. Bu süreçte yanımızda olan Bursaspor'a gönül vermiş tüm Bursaspor sevdalılarına saygılarımı sunuyorum.

 

Kaynak: BURSADA BUGÜN

Diğer Spor Haberleri için tıklayın


18 Mayıs 2021 Salı, 00:20
A